Kitesurfing – kiedy zacząć naukę?

Kitesurfing - kiedy zacząć naukę?

Nauka sportów wodnych to doskonała alternatywa dla wylegiwania się na plaży. Spędzenie lata w sposób aktywny zapewni mnóstwo niezapomnianych wrażeń, o które warto zawalczyć. Nasuwa się jednak pytania – kiedy tak naprawdę jest najlepszy moment na zapisanie się na kitesurfing? Tutaj odpowiedź nie jest do końca jednoznaczna. Obecnie ze szkoleń z zakresu sportów wodnych można skorzystać zarówno w lecie, jak i zimą. Są one organizowane w Polsce oraz za granicą, dlatego dowolność w terminach jest dosyć spora. Jeżeli jednak chciałbyś podjąć się nauki w Polsce – idealną porą na kitesurfing będzie lato. W przypadku, takich szkół jak FunSurf, kursy odbywają się od maja do września.

Szkoła wingfoila FunSurf – oferta dla początkujących i zaawansowanych

Zacznijmy od tego, czym tak naprawdę jest szkoła wingfoila FunSurf. Jest to jedna z pierwszych szkół sportów wodnych na Helu, a dokładniej w Chałupach. Posiada ona blisko 30 lat doświadczenia oraz dwie doskonale prosperujące bazy: Chałupy i Polaris. Bogata oferta szkoleń obejmuje przede wszystkim lekcje i kursy (grupowe oraz indywidualne) windsurfingu, kitesurfingu, wingfoila i surfingu. Są one skierowane do osób dorosłych, dzieci, młodzieży, a także studentów. Ponadto szkoła wingfoila oferuje 7-dniowe obozy studencko-młodzieżowe, podczas których uczestnicy mają okazje spędzić niezapomniane chwile nie tylko w trakcie nauki sportów wodnych, ale i podczas wielu innych zajęć. FunSurf naucza na najnowocześniejszym sprzęcie od najlepszych światowych marek, takich jak JP, NEIL PRYDE, DUOTONE, FANATIC oraz F-ONE. 

Warto również wspomnieć o doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze instruktorów, którzy dbają o bezpieczeństwo i komfort kursantów oraz służą pomocą na każdym etapie szkoleń. Oferta FunSurf stworzona została z myślą o osobach początkujących i zaawansowanych. Jeżeli więc nie masz żadnego doświadczenia w sportach wodnych i chciałbyś rozpocząć swoją przygodę pod okiem profesjonalistów lub pragniesz nauczyć się nowych ślizgów i lewitowania nad wodą na poziomie zaawansowanym – koniecznie przyjedź do FunSurf!

Zapisy na kursy windsurfingu w FunSurf

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy, szkoła prowadzi szkolenia od maja do września. Zapisy trwają jednak nieco dłużej, aby każdy mógł zarezerwować dla siebie miejsce z wyprzedzeniem. Jeżeli Ty również należysz do osób, które lubią zaplanować swoje lato nieco wcześniej – wejdź na stronę internetową FunSurf i dokonaj ekspresowej rezerwacji online. Wystarczy, że wypełnisz specjalny formularz, w którym wskażesz kurs, na który chciałbyś się wybrać, ilość osób, termin oraz poziom zaawansowania. Nie zapomnij również o swoich danych kontaktowych, aby pracownik FunSurf mógł się z Tobą skontaktować. Na kursy windsurfingu możesz zapisać się również drogą telefoniczną. Nie zwlekaj ani chwili!