Smartbandy i smartwatche? Tylko w Neonet!

Dzisiejsze akcesoria komputerowe i nowinki technologiczne nierzadko przekraczają nasze najśmielsze oczekiwania. Jeszcze kilkanaście lat temu nawet do głowy by nam nie przyszło, że zegarek będzie umiał monitorować nasz sen! Dzisiaj przedstawiamy i urządzenia wyglądem przypominające zegarek, a funkcjonalnością przewyższające nawet zaawansowane tablety, smartfony czy małe komputery! Smartbandy i smartwatche to urządzenia, które warto mieć!

Czym jest smartband?

Smartband to urządzenie, które swoją funkcjonalnością może nieco przypominać zegarek. Smartbandy inaczej nazywane są inteligentną opaską. Swoim wyglądem przywodzą na myśl bransoletki wykonane z tworzywa sztucznego. Oprócz funkcji standardowego zegarka, skrywają jednak w sobie mnóstwo dodatkowych funkcji. Są bardzo wygodne z zastosowaniu, często wodoodporne. Inteligentny zegarek to doskonały gadżet dla wszystkich, którzy kochają technologiczne nowinki, ale także dla tych, któzy idą z duchem czasu i korzystają świadomie z tego, co oferuje nam dzisiejsza zaawansowana technologia elektroniczna.

Smartbandy i smartwatche- jakie są różnice?

Smartband i smartwatch to dwa podobne, ale w gruncie rzeczy zupełnie różne urządzenia. Smartband jest uważany za urządzenie głównie dla osób aktywnych. Jest to opaska monitorująca ruch i fizyczny wysiłek. Opaska fitness skontroluje ilość spalonych kalorii, więc w pewnym sensie ułatwi dbanie o linię i dobrą formę. Mierząc ciśnienie krwi, spalone kalorie czy puls poprzez wbudowany pulsometr, opaska informuje nas o stanie i kondycji naszego organizmu. Smartwatch natomiast jest jakby uzupełnieniem smartfona. Oprócz tych wszystkich świetnych funkcjonalności, jakie oferuje nam smartband, smartwatch daje możliwość także odbierania powiadomień z telefonu bezpośrednio na wyświetlaczu zegarka. Zegarki typu smartwatch pozwalają na odbieranie połączeń, sterowanie funkcjami smartfona, w tym także sterowanie muzyką, monitoring jakości snu, a wszystkie zebrane dane są przesyłane do smartfona android czy ios, komunikacja odbywa się bezprzewodowo, szybko i bezproblemowo.

Opaska sportowa- do czego służy?

Opaska sportowa posiada wiele funkcji, które mogą zaskoczyć. jedną z nich jest np. monitorowanie aktywności fizycznej poprzez liczenie kroków, przebytego dystansu czy nawet ilości spalonych kalorii. Ponadto, opaska inteligentna mierzy tętno, puls, monitoruje sen, a więc jest naszym prawdziwym asystentem stojącym na straży zdrowia i dobrej formy. Opaski sportowe posiadają wbudowany GPS, który umożliwia lokalizację urządzenia, planowanie trasy do przejścia, a także mierzenie i monitorowanie aktualnej prędkości ruchu. Oprócz tego, smartband informuje nas, gdy zbyt długo przebywamy w pozycji siedzącej, a do tego zawiera w sobie podstawowe funkcjonalności zegarka, czyli stoper czy minutnik i alarm.

Czy warto zainwestować w opaskę sportową?

Opaska sportowa jest wyjątkowo funkcjonalnym i wcale już niedrogim urządzeniem. Kompatybilna platforma Android ma zapewnić sprawne i bezpieczne działanie urządzenia, a zaawansowana wodoszczelność umożliwia użytkowanie urządzenia w każdych warunkach. Szybkość przesyłania i przenoszenia danych do aplikacji, bezprzewodowa łączność i zaawansowane funkcje sprawiają, że smartbandy i smartwatche ułatwiają nam codzienne życie.

Na co zwrócić uwagę, kupując smartband lub smartwatch?

Kupując opaskę sportową lub smartwatch, zwróć uwagę na parametry, jakimi się cechuje, a także na czas pracy na jednym ładowaniu. Konieczność zbyt częstego ładowania z pewnością będzie irytująca i ograniczająca możliwości zastosowania zegarka w terenie. Sprawdź, czy urządzenie ma wbudowany krokomierz. To właściwie standard, warto się jednak upewnić. Standardem jest także GPS i pulsometr, a także monitorowanie snu. To absolutna podstawa w tego typu urządzeniach. Jakość snu ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia,, dlatego jej monitorowanie jest niezwykle ważne. Zwróć uwagę także na funkcje kontrolujące aktywność fizyczną. Spalane kalorie, krokomierz czy mierzenie akcji serca to podstawa.

Bez względu na to, czy Twój smartfon to Android czy IOS, komunikacja Bluetooth, wodoszczelność w urządzeniu jest niezwykle istotnym parametrem, również w zasadzie standardowym. Warto zwrócić uwagę na rozmiar wyświetlacza – im jest większy, tym będzie lepiej prezentować treści. Bluetooth, wodoszczelność, a także możliwość przesyłania swoich danych bezpośrednio do aplikacji to kolejne atuty. Pamiętaj, że lepiej, by opaska czy smartwatch oferowały więcej możliwości- zawsze możesz wyłączyć powiadomienia, których nie potrzebujesz.

Smartbandy i smartwatche tylko w Neonet!

W naszym sklepie znajdziesz spersonalizowane oferty skierowane do Ciebie, dopasowane do Twojego stylu życia i oczekiwań. Proponowane produkty gwarantują zadowolenie i pełną funkcjonalność, a do tego atrakcyjne ceny. Szybka dostawa to nasz atut! Więcej na ten temat znajdziesz na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty rewelacyjnych smartbandów i smartwatchy dopasowanych do Ciebie!

https://www.neonet.pl/smartwatche-i-zegarki/smartwatche.html

https://www.neo24.pl/gsminavi/smartwatcheizegarki/smartbandy.html

undefined