Zalety mieszkania na Tarnogaju we Wrocławiu

Planujesz przeprowadzkę do Wrocławia? A może już tutaj mieszkasz i zastanawiasz się nad zmianą lokalizacji, ale nie wiesz, na jaką dzielnicę miasta Stu Mostów warto zwrócić uwagę? Zapoznaj się z kilkoma zaletami przemawiającymi za tym, że warto kupić mieszkanie na Tarnogaju.

Tarnogaj – rozrywka na pierwszym miejscu

Centrum wspinaczkowe, tor kartingowy, zajęcia fitness i park trampolin na wyciągnięcie ręki? To możliwe, jeśli zdecydujesz się zakupić mieszkanie na Tarnogaju. Bilet do parku trampolin Jump World będzie znakomitym pomysłem na prezent dla Twojego dziecka. Możesz także pójść o krok dalej i zorganizować mu wyjątkowe urodziny w tym miejscu. Każdy student z kolei na pewno doceni chwile spędzone na torze kartingowym Wrocław Racing Center. To znakomita rozrywka nie tylko dla mężczyzn, ale również dla kobiet. Po ciężkim i stresującym dniu w pracy będziesz mógł także udać się do klubu Fitness Academy Jupiter 24H i wziąć udział w zajęciach siłowych lub cardio, squashu, stretchingu lub pole dance. Możesz też zdecydować się powspinać w Centrum Wspinaczkowym Tarnogaj. Do wszystkich miejsc z wyżej wymienionymi atrakcjami bez problemu dojdziesz w kilka minut ze swojego mieszkania na Krzykach.

Mieszkania na Tarnogaju – blisko do szkół i uczelni

Interesujesz się ekonomią, logistyką, zarządzaniem czy rachunkowością? Mieszkanie na Tarnogaju to miejsce dla Ciebie! 9 minut drogi samochodem, kilkanaście minut jazdy komunikacją miejską lub półgodzinny spacer i dojdziesz do założonego w latach 50. XX wieku wrocławskiego Uniwersytetu Ekonomicznego. Jesteś rodzicem mającym dzieci w wieku szkolnym? Dobrze się składa, ponieważ w dzielnicy Tarnogaj znajduje się szkoła podstawowa, w której Twoja pociecha zdobędzie podstawową wiedzę z różnych przedmiotów.

Krzyki – miejsce blisko parkowej zieleni

Mimo że sama dzielnica nie znajduje się obok parków, to są one od niej oddalone o kilka kilometrów. Mowa tu między innymi o Parku Skowronim, Parku Generała Władysława Andersa czy Parku Mamuta. Zobacz, do jakich jeszcze zielonych terenów znajdujących się w pobliżu Tarnogaju warto udać się na odpoczynek.

Park Wschodni

Jeżeli wybierzesz się w stronę Księża Małego, możesz zrelaksować się w Parku Wschodnim. Park ten z lotu ptaka wyglądem przypomina dorodną rybę. Według mieszkańców to zdecydowanie najcichszy i najspokojniejszy park we Wrocławiu. W Parku Wschodnim w ramach projektu znajdzsiewlesie.pl wyznaczone zostały 4 trasy spacerowo-biegowe do orientacji terenowej o różnym stopniu trudności.

Park Grabiszyński

Park ten oddalony jest nieco bardziej od mieszkań na Tarnogaju, bo aż o 5 kilometrów. Jednak jego piękno oraz bogactwo zieleni wynagradza kilkunastominutowy dojazd do punktu docelowego. W parku tym rozrywkę znajdą zarówno dorośli, jak i dzieci – atrakcjami tego miejsca są między innymi: ścieżka zdrowia, małe pole golfowe, trasy rowerowe, siłownia na świeżym powietrzu czy place zabaw. Niecodziennego charakteru temu miejscu nadają pojedyncze nagrobki znajdujące się między drzewami oraz Cmentarz Żołnierzy Polskich znajdujący się na lekkim wzniesieniu. Przy bezchmurnym niebie dostrzeżesz z niego Śnieżkę.

Podsumowanie

Mieszkania na Krzykach położone są blisko sklepów, drogerii i marketów spożywczych. W pobliżu znajdują się także punkty usługowe – apteki, stacje paliw, oddziały banków, salony fryzjerskie oraz restauracje. Z dzielnicy tej bez problemu dojedziesz tramwajem lub autobusem w każde miejsce Wrocławia. Mieszkania na Tarnogaju będą odpowiednim miejscem dla studentów, którzy przyjeżdżają do Wrocławia, aby móc uczyć się na wymarzonej uczelni i szukają niewielkiego lokum znajdującego się blisko centrum. Tarnogaj to także dobry wybór dla młodych małżeństw, które potrzebują przytulnego miejsca do założenia rodziny lub dla rodzin z dziećmi chcących mieszkać w pobliżu parków, sklepów oraz miejsc rozrywki.