Lampa do hybryd – wybierz najlepszy sprzęt i stwórz trwały manicure!

Manicure hybrydowy to jeden z najpopularniejszych sposobów wśród kobiet na stworzenie wyjątkowo trwałej stylizacji paznokci. Nic dziwnego, wszak efekty mogą cieszyć oko nawet do czterech tygodni. Chcąc zachwycać się najlepszymi rezultatami, warto skorzystać z lampy do hybryd. Mowa o urządzeniu odznaczającym się swoimi parametrami, czy też rodzajem emitowanego promieniowania. Na co należy więc zwrócić uwagę przy jej wyborze?

Lampa do hybryd – UV, LED, a może UV/LED?

Wybór lampy do hybryd nie jest łatwym zadaniem. Głównie ze względu na szereg różnorodnych wariantów, które znajdują się na rynku. Jeśli chodzi o najpopularniejsze z nich, na pierwszy plan wysuwają się modele UV. Coraz mocnej wypierane są jednak przez odpowiedniki LED lub UV/LED. To dlatego, że znacznie lepiej utrwalają lakier. Co więcej, w szybszym tempie.

Lampy LED wykorzystują światło diodowe. Jego odpowiednie rozmieszczenie sprawia, że oświetlenie pada równomiernie na całą powierzchnię paznokcia. Uwagę zwraca fakt, że świetnie radzą sobie z lakierami o intensywnych kolorach. Cieszą się dużą popularnością wśród kobiet lubujących się w manicure hybrydowym.

Ciekawą alternatywą są urządzenia LED/UV. Dzięki temu, że emitują zarówno światło diodowe i ultrafioletowe, odznaczają się uniwersalnością. Sprawdzają się podczas utwardzania paznokci żelowych, jak i hybrydowych.

Lampa do hybryd – wybierz odpowiedni kształt

Rozważając zakup lampy do hybryd, należy zwrócić uwagę na jej kształt. Jeśli zależy Ci na małym i mobilnym urządzeniu, przyjrzyj się modelom mostkowym. W ich przypadku kluczową rolę odgrywa rozmieszczenie żarówek. Powinny być umieszczone zarówno po bokach, jak i na górze. Tym samym zyskasz pewność, że paznokieć zostanie prawidłowo utwardzony z każdej strony.

A może poszukujesz urządzenia do profesjonalnego zastosowania w gabinetach kosmetycznych? Jeśli tak, wybierz sprzęt w kształcie budki. Tego typu budowa bez wątpienia sprzyja błyskawicznemu naświetleniu paznokcia.

Pamiętaj o parametrze mocy lampy do hybryd

Jeśli chodzi o lampę do hybryd, istotną rolę odgrywa moc. To od niej zależy trwałość stylizacji paznokci. Wskazane jest, aby wartość powyższego parametru wynosiła przynajmniej 24W. A chcąc cieszyć się dużą uniwersalnością użytkowania, wybierz urządzenie umożliwiające kilkustopniową regulację mocy.

Godne uwagi lampy do hybryd możesz znaleźć w sklepie internetowym https://constanza.pl/. Nie brakuje wśród nich innowacyjnych rozwiązań zarówno pod względem designu, jak i możliwości użytkowych. Wszystko to w niezwykle przystępnych cenach.