Jak sobie radzić z cieniami pod oczami?

Problem worków oraz cieni pod oczami dotyka szerokiego grona kobiet. Szczególnie uciążliwe okazują się te dolegliwości w późniejszym wieku, wraz z ci9eńczeniem oraz utratą elastyczności skóry. Całe szczęcie profesjonalne preparaty, jak między innymi Remescar krem są w stanie ograniczyć niekorzystne zmiany w wyglądzie, związane nie tylko ze starzeniem się skóry, ale i przemęczeniem lub długotrwałym korzystaniem z komputera, smartfona lub oglądaniem telewizji. Dobry krem pod oczy jest w stanie uniknąć wszelkie zewnętrzne oznaki zmęczenia fizycznego i psychicznego, które dotykają tej wrażliwej okolicy.

W jaki sposób Remescar krem poprawia wygląd oczu?

Preparat opiera się przede wszystkim o liczne składniki aktywne. Wystarczy już jednak aplikacja dziennie, aby zniwelować skutecznie worki oraz cienie pod oczami. Remescar krem oparty jest o nowoczesna technologię EYESYL, która jest owocem badań nad naturalnymi składnikami. Wśród tych wyjątkowych składników trzeba przede wszystkim wskazać na minerały pochodzące z glinki organicznej oraz kompleksów dwucząsteczkowych peptydów, poprawiających napięcie skóry oraz redukujących obrzmienie tkanek w okolicach oczu.

Cienie pod oczami, które pozwala zniwelować Remescar krem w swojej etiologii wywodzą się między innymi ze:

  • Zaburzeń krążenia w obrębie twarzy oraz jam nosowych,
  • Zapalenia spojówek,
  • Reakcji alergicznych,
  • Obrzęku błony śluzowej nosa,
  • Przewlekłego zastoju krwi związanego m.in. z długim brakiem mrugania.

Oparty wyłącznie o naturalne składniki Remescar krem zawiera między innymi:

  • Związki glinu i magnezu,
  • Krzemian sodu,
  • Masło Shea,
  • Glicerol,
  • Glikol kaprylicowy oraz butylenowy.

Składniki te wspierają strukturę naczyń krwionośnych. Szczególnie krzemian magnezowy glinu tworzy ucsieciowaną strukturę wokół komórek, co podnosi napięcie skóry i niweluje tym samym tzw. worki pod oczami. Bogactwo aminokwasów w obrębie kompleksów bipeptydowych ogranicza przepuszczalność kapilar naczyniowych w obrębie powiek, co niweluje cienie oraz wrażenie obrzęku. Ograniczenie przesiąkania płynu doprowadza do redukcji i cofania się obrzęku powiek, jakże typowego w przypadku cieni oraz worków pod oczami.

Jak stosować preparat Remescar krem?

Preparat Remescar krem powinien być przez nas stosowany zgodnie z zaleceniami producenta. Najlepiej zapoznać się z informacjami na opakowaniu – szczególnie tymi związanymi z uprzednią pielęgnacją i nakładaniem kremu.