Złomowanie aut jako propozycja dla firm. Kiedy i dlaczego warto?

zlomowanie-aut-jako-propozycja-dla-firm-kiedy-i-dlaczego-warto

Złomowanie aut to rozwiązanie, z którego równie często korzystają firmy. Jest to bardzo duża wygoda, ponieważ przedsiębiorstwa, które zarządzają większą flotą pojazdów, mogą mieć problem z samodzielnym pozbyciem się uszkodzonych aut. Dlatego jednym z lepszych rozwiązań jest udanie się do punktów złomowania aut. Dlaczego warto?

Jakie są zalety złomowania aut firmowych?

Wiele firm po pewnym czasie decyduje się na wymianę samochodów na nowe egzemplarze, a sprzedaż dotychczasowej floty może potrwać nawet rok. Kasacja aut z Łodzi jest pod tym względem pionierem. W dużych miastach flota samochodów firmowych jest wymieniana najczęściej. Osoby, które zajmują się sprzedażą floty samochodów, mogą za jednym razem pozbyć się wszystkich pojazdów w atrakcyjnej cenie. To także ogromna oszczędność czasu, która dla przedsiębiorców jest szczególnie ważna. Brak formalności dotyczących samodzielnej sprzedaży aut sprawia, że właściciele firm nie muszą zmagać się z długotrwałym procesem wystawiania ogłoszenia.

Na czym polega złomowanie floty pojazdów?

Procedura złomowania aut firmowych nie różni się za bardzo od usług świadczonych dla indywidualnych Klientów. Profesjonalne skupy aut zapewniają kompleksową obsługę – od nieodpłatnego odbioru pojazdów przeznaczonych do kasacji, aż po dopełnienie niezbędnych formalności. Warto wybierać autoryzowane skupy pojazdów, które oferują Klientom usługi na wysokim poziomie oraz legalność procesu. Potwierdzeniem transakcji zgodnej z przepisami prawa jest zaświadczenie o zezłomowaniu. Renomowane skupy aut przeprowadzają także uczciwą wycenę pojazdów do kasacji. Przedsiębiorstwo Caban Recykling z Łodzi już na etapie początkowych ustaleń przedstawia przygotowaną wycenę Klientowi do akceptacji. Firma przyjmuje także wszystkie samochody – nawet te niekompletne, pokryte korozją oraz bez OC.

Jakie pojazdy firmowe można oddać do złomowania?

Renomowane skupy aut złomują pojazdy flotowe w każdym stanie – nie tylko te działające, ale też uszkodzone, po wypadkach, po szkodzie czy spalone. Stan techniczny nie odgrywa żadnego znaczenia, ponieważ profesjonaliści mogą odebrać i zezłomować każdy model. Równocześnie wszystko odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami i z myślą o dobru środowiska naturalnego. Renomowane skupy pojazdów zapewniają także kompleksowe doradztwo i pomagają rozwiązać wszelkie problemy dotyczące trudnej dokumentacji pojazdów do kasacji. Warto decydować się na złomowanie floty pojazdów firmowych w sprawdzonych punktach.