Zasłonki w sklepach są nudne? Zaprojektuj je i zamów sam przez internet!

Modne zasłony są dopełnieniem aranżacyjnym każdego wnętrza. Stora w sklepie powinna pełnić funkcję bariery słonecznej, ale również przyciągać uwagę potencjalnych klientów, którzy będą przechodzić obok Twojego salonu meblowego, księgarni, itd.. Szeroki wybór wzorów i dostępnych materiałów pozwoli Ci niewielkim kosztem odnowić wnętrze Twojego atelier, małego biznesu lub punktu handlowego.

Materiał

Zanim wybierzesz idealny wzór na swoją storę, zastanów się nad materiałem, z którego ma ona zostać wykonana. Najczęściej wybierane tkaniny to m.in.:

– bawełna,

– len,

– jedwab,

­– poliester.

Popularne wzory

Modne w ostatnim czasie drukowanie na tkaninach to idealny sposób na stworzenie ciekawego i oryginalnego projektu, który nada wnętrzu sklepowemu niepowtarzalnego charakteru. W tym sezonie warto wybierać spośród odważnych i kwiatowych kompozycji lub motywów związanych z latem i wakacjami. Jeśli nie masz pomysłu, jak ożywić swoje wnętrze, skorzystaj z podpowiedzi profesjonalistów na stronie internetowej drukarni Cottonbee.

Konsekwencja

Nowoczesne aranżacje charakteryzują się funkcjonalnością i przemyślanym doborem komponentów aranżacyjnych. Jeśli więc jesteś właścicielem sklepu muzycznego, zadbaj, by zasłony w oknach były związane właśnie z tym sektorem rozrywkowym. Możesz zdecydować się na ozdobienie swojej story zdjęciem popularnego artysty, itd. W przypadku salonu z luksusową odzieżą, postaw na wzory związane ze światem mody lub najnowszymi trendami. Możesz również zaprojektować nazwę swojego sklepu, która będzie widoczna z dużej odległości.

Nie bój się eksperymentować. Uważaj jednak na kolor zasłon. Jeśli Twój sklep nie jest zbyt duży, decyduj się jednak na jasne zasłony.

Niewielka zmiana może odmienić każde wnętrze. Ciekawe zasłonki z pewnością przyciągną grono klientów. Postaraj się zatem, by końcowy efekt był naprawdę ciekawy. Nie bój się również bawić wystrojem swojego sklepu. Zmieniaj motywy na storze w zależności od sezonu oraz panujących trendów.