Zamień „blaszak” na estetyczny garaż ogrodowy z 20-letnią gwarancją

garaz-na-rower

Szukasz „samoobsługowego” garażu na rowery, narzędzia i meble tarasowe, który nie wymaga konserwacji? Wybierz pakowny schowek o nowoczesnym wyglądzie i zyskaj funkcjonalną ozdobę ogrodu! Zobacz, jak wiele możliwości związanych z przechowywaniem oferują austriackie garaże ogrodowe firmy Biohort.

StoreMax – schowek na rowery, który otworzysz z 2 stron

Praktyczny garaż na rowery, w którym zmieszczą się też hulajnogi, deskorolki lub narzędzia ogrodnicze nie musi być wcale duży. Dowodem tego jest najmniejszy model boksu na rower StoreMax, którego wymiary wynoszą tylko 117 cm x 73 cm x 109 cm. Taki schowek zmieści się w każdym ogrodzie, a jego estetyczny wygląd harmonijnie wtopi się w nowoczesną stylistykę Twojego zieleńca.

Metalowy garaż nie wymaga konserwacji i – tak jak wszystkie produkty na naszej stronie – jest objęty aż 20-letnią gwarancją. Dzięki zakupowi boksu rowerowego StoreMax zyskasz efektowną oraz wygodną skrytkę otwieraną aż z 2 stron – od góry i od boku. Unikalny system łatwo przesuwanych rolet sprawi, że już nigdy nie będziesz musiał wyjmować wszystkiego z garażu, aby znaleźć zagubioną deskorolkę.

garaz-ogrodowy

MiniGaraż – więcej niż mały domek narzędziowy

Ten model zainteresuje wszystkich rowerzystów, którzy chcą ochronić 2 kółka przed deszczem i kradzieżą. A jednocześnie zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania i maksymalnie zagospodarować przestrzeń małego ogrodu.

W MiniGarażu zmieszczą się 2 rowery, lecz możesz w nim także ustawić meble ogrodowe lub narzędzia. Przechowywanie roweru będzie jeszcze łatwiejsze, jeśli wybierzesz dostępny opcjonalnie inteligentny system szynowy. Pozwoli Ci on wygodnie wsunąć Twój jednoślad do garażu, a przed wycieczką wysunąć go na szynie w ciągu kilku sekund. Bez przestawiania i wyjmowania wszystkich przedmiotów z podręcznego składziku. Dzięki temu rozwiązaniu mierzący zaledwie 145 cm wysokości MiniGaraż da Ci więcej komfortu niż tradycyjny „blaszak”.

WoodStock – elegancka drewutnia, która upiększy Twój ogród

Kochasz nastrojowe wieczory przy kominku? Już dziś zadbaj więc o zapas drewna, dzięki któremu ogrzejesz się zimą. Zamiast przechowywać je w tradycyjnym garażu ogrodowym, wybierz estetyczną drewutnię WoodStock.

Przymocuj ją do ściany domu, aby zaoszczędzić miejsce w ogrodzie. A latem wykorzystaj jej funkcjonalną przestrzeń do wygodnego przechowywania mebli i narzędzi ogrodowych. Zanim złożysz zamówienie, dopasuj wymiary drewutni do swoich potrzeb. I wybierz kolor, który estetycznie dopełni stylistykę Twojego domu.

drewutnia do ogrodu

Europa – garaż ogrodowy dla estetów, którzy kochają porządek

Jesteś urodzonym majsterkowiczem? Uwielbiasz pracę w ogrodzie i szukasz miejsca do przechowywania kosiarek, łopat oraz konewek? A może po prostu brakuje Ci obszernego schowka, do którego wygodnie wstawisz rower, meble ogrodowe i inne akcesoria? W każdym z tych przypadków Europa jest najlepszym garażem ogrodowym, jaki mógłbyś sobie wymarzyć!

Dożywotnia wolność od konserwacji i wykorzystanie stali 2 razy grubszej niż ta stosowana w tańszych produktach to tylko część jego zalet. Oto pozostałe:

stabilna konstrukcja zdolna wytrzymać obciążenie śniegiem do 150 kg/m2,

20 lat gwarancji,

profesjonalny system organizacji przestrzeni (zestaw półek, uchwyty na narzędzia),

7 wymiarów, które uwzględniają zróżnicowane potrzeby użytkowników garaży ogrodowych,

4 warianty kolorystyczne, dzięki którym dopasujesz wygląd schowka do elewacji domu.

najlepszy-garaz-ogrodowy

Wybierz trwały garaż ogrodowy, którego pozazdroszczą Ci sąsiedzi

Zainteresował Cię praktyczny schowek na rowery lub duży garaż ogrodowy? A może szukasz skrzyni na poduszki albo estetycznej drewutni, w której wygodnie przechowasz opał na zimę?

Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci dopasować wymiary oraz kolorystykę garażu do stylistyki Twojego ogrodu. I doradzimy, które dodatki ułatwią Ci przechowywanie narzędzi, chemii basenowej, poduszek oraz rowerów czy hulajnóg.

Czekamy na Twój telefon: +48 531 782 978 lub +48 692 449 474

albo e-mail: biuro@garaze-ogrodowe.pl.

Zapraszamy do kontaktu!

Garaże Ogrodowe

www.garaze-ogrodowe.pl