Wysokiej jakości płytki od sprawdzonych producentów

Morze ofert na płytki do domu daje ogromną elastyczność przy wyborze, jednak wymaga czasu na analizę produktów. Montaż płytek stanowi decyzję o wieloletnich konsekwencjach dla wystroju wnętrza, dlatego warto wybierać wyłącznie produkty o doskonałej jakości.

Którzy producenci zdobyli zasłużone uznanie na rynku płytek podłogowych? Dlaczego ceramika Cerrad cieszy się tak dużą popularnością wśród inwestorów? Czy oryginalne płytki Peronda nadają się do każdego typu wnętrza? Gdzie znaleźć płytki od sprawdzonych producentów, ograniczając czas na selekcję produktów?

Ceramika Cerrad- zakres oferty

Firma Cerrad proponuje płytki gresowe i klinkierowe przeznaczone do pokrycia przestrzeni w salonie, łazience, kuchni, a także na tarasie zewnętrznym. Ceramika Cerrad zdobyła międzynarodowe uznanie ze względu na doskonałą wytrzymałość oraz unikalny design każdego modelu płytek, nawiązujący do natury oraz idei minimalizmu. Imitacja wyglądu skały sprawia, że estetyka wykończenia wznosi się na nowy poziom atrakcyjności. Ogromną popularnością w Polsce cieszy się ceramika Cerrad z serii Calacatta, przeznaczona do kompleksowego zastosowania we wnętrzu domu, jak i na zewnątrz. Strukturę płytek podłogowych dobrano w taki sposób, aby zapewniała wysoki wskaźnik antypoślizgowy. To kluczowy parametr do użytku domowego, zapewniający bezpieczeństwo mieszkańców. Ceramika Cerrad odznacza się również niskim stopniem absorpcji zanieczyszczeń. Zastosowanie kuchenne nie stanowi zatem zagrożenia, gdyż ryzyko trwałego zabrudzenia płytek substancjami spożywczymi zostało tu zminimalizowane.

Płytki Peronda- charakterystyka produktów

Płytki Peronda to produkty o ogromnym bogactwie ornamentów, nawiązujące swoim wyglądem do tradycji śródziemnomorskich i orientalnych. Z racji swojego bogactwa wzorów i kolorystyki, sprawdzą się doskonale w łazience, kuchni czy salonie. Płytki Peronda stanowią element zdobniczy o niezrównanych parametrach jakościowych, gwarantując trwałość koloru oraz optymalne parametry odporności na wilgoć, trwałości czy podatności na ścieranie. Płytki Peronda to produkt przeznaczony do wnętrz, gdzie liczy się każdy detal, a aranżacja stylistyczna spina się w jedną całość, oferując mieszkańcom harmonijną kompozycję barw i wzorów. Płytki tego producenta występują również w jednolitych barwach, które spodobają się osobom ceniącym minimalizm i prostotę.

Dokonując selekcji płytek z katalogu Peronda, warto mieć na uwadze fakt, że ten hiszpański producent płytek działa na terenie całego świata, nieustannie poszerzając swoją ofertę. Możliwości personalizacji wnętrz pozostają ograniczone jedynie wyobraźnią inwestora, który z pewnością znajdzie interesujący go produkt w ofercie Peronda.

Największy wybór płytek renomowanych producentów

W asortymencie sklepu Dekordia swoje miejsce znalazła zarówno ekskluzywna ceramika Cerrad, jak i nietuzinkowe płytki Peronda. Oferta obejmuje setki modeli, z których każdy gwarantuje najwyższe parametry jakościowe. Warto odwiedzić stronę dekordia.pl, która staje się kompleksowym miejscem zaopatrzenia dla każdego inwestora indywidualnego lub firmowego.