Wyjątkowe powierzchnie biurowe – znajdziemy je w CBF „Nowy Świat”

lokale biurowe warszawa

O klasie naszej firmy stanowi nie tylko jej wartość, wielkość, czy liczba zatrudnionych pracowników, ale również identyfikacja wizualna i miejsce, które wybierzemy na naszą siedzibę. Jeśli chodzi o lokale biurowe, Warszawa ma do zaoferowania mnóstwo standardowych propozycji, ale warto rozważyć te mniej oczywiste. Modernistyczna bryła budynku Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat” jest znana wszystkim mieszkańcom, a w ostatnich latach doskonale odnalazła się w nowym, modnym kontekście.

CBF „Nowy Świat” jest nie tylko świetnie zlokalizowanym budynkiem z dostępem do najważniejszych połączeń komunikacyjnych w Warszawie, ale może poszczycić się również sąsiedztwem licznych prestiżowych instytucji państwowych i prywatnych – od instytucji rynku kapitałowego po renomowane kancelarie prawne i wysokiej klasy butiki. Jeśli chodzi o niebanalną lokalizację oferującą lokale biurowe, zdecydowanie można postawić na CBF „Nowy Świat”.

Powierzchnie biurowe w Warszawie – liczy się jakość i dbałość o szczegóły

Lokale biurowe w CBF „Nowy Świat” zostały starannie wykończone zapewniając funkcjonalność wnętrz. Jeśli Klient ma wyjątkowe potrzeby, pomieszczenia mogą zostać przearanżowane zgodnie z wymogami. Dodatkowo stała obsługa administracyjno-techniczna, zapewnia ciągły komfort użytkowania. Nieliczne powierzchnie biurowe w Warszawie mogą poszczycić się również łatwym dostępem do przestrzeni dodatkowych – w razie potrzeby w budynku dostępnych jest aż 6 sal konferencyjnych oraz niepowtarzalne przestrzenie eventowe, które można wykorzystać do celów biznesowych, komercyjnych i kulturalnych. Oko cieszy choćby dziedziniec z charakterystyczną fontanną, plac Lorentza między bryłą CBF „Nowy Świat” a nowoczesnym budynkiem Nowy Świat 2.0, czy sąsiedztwo Muzeum Narodowego i parku Na Książęcem.

Postaw na wysoki standard wykończenia!

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” oferuje do wynajmu powierzchnie biurowe w wysokim standardzie, w ramach którego znajduje się szereg udogodnień dostosowanych do potrzeb każdego najemcy. Pomieszczenia są wysokie, przestronne i dobrze doświetlone, posiadają również stałą obsługę administracyjno-techniczną.

Przy wyborze miejsca na siedzibę firmy z jednej strony liczy się prestiżowa lokalizacja, ale z drugiej funkcjonalność i rozkład pomieszczeń, dobry dojazd i przyjemna atmosfera związana z miejscem. Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” zapewnia to wszystko, a fakt, że wśród najemców znajdziemy choćby kultowe lokale „Zamieszanie” czy „Cuda na Kiju”, a także francuską restaurację Charlotte Bouillion, podnosi atrakcyjność oferty i zapewniło CBF „Nowy Świat” miejsce wśród najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w stolicy. Zadbaj o komfort swoich pracowników i uznanie kontrahentów decydując się na powierzchnie biurowe w CBF „Nowy Świat”.