Wybrane przez rodziców – hitowe prezenty na roczek

YOOKIDOO ZABAWKA DO KĄPIELI DLA DZIECI OKRĘT PODWODNY Z PRYSZNICEM

Zapoznaj się z naszymi najciekawszymi propozycjami na prezenty urodzinowe i wybierz zabawkę, która z pewnością ucieszy solenizanta lub solenizantkę. Dowiedz się więcej.

Pierwsze urodziny to wyjątkowy moment, który chcesz dzielić z najbliższymi. Zazwyczaj urządzasz małe przyjęcie, aby wspólnie świętować ten wspaniały dzień. Będąc gościem, oczywiście nie możesz zapomnieć o drobnym upominku dla solenizanta lub dziewczynki, którzy jak każdy maluch uwielbiają zabawki. Jeśli jesteś dziadkiem, babcią, wujkiem, rodzeństwem lub innym członkiem rodziny lub zaproszonym gościem na przyjęcie urodzinowe koniecznie przeczytaj ten post, w którym opowiemy Ci o niektórych z naszych najlepiej sprzedających się prezentów na urodziny dla dzieci.

Wśród najpopularniejszych zabawek na roczek znajdziesz m.in. instrumenty dla dzieci, sortery edukacyjne, jeździki i pchacze oraz wiele innych wyjątkowych propozycji.

1. INSTRUMENTY NA ROCZEK

Twój roczniak pokocha dziecięce instrumenty, dlatego świetnym prezentem na rocznicę będzie zabawkowe pianino lub zestaw perkusyjny. Tego typu zabawki wspierają rozwój sensoryczny dziecka podczas zdrowej zabawy i zachęcają do nabywania kolejnych umiejętności.

Gra na instrumencie muzycznym może rozwijać kreatywność i koncentrację dziecka, a także nauczyć je uważnego słuchania i dokonywania dobrych wyborów. Do wyboru jest wiele różnych instrumentów dla dzieci, wśród których możemy wyróżnić pianina, gitary, dzwonki, grzechotki i wiele innych.

B.TOYS SERIA LAND OF B. INSTRUMENT DLA DZIECI PIANINKO ZE SKACZĄCYMI PTASZKAMI

Zdjęcie: B.TOYS SERIA LAND OF B. INSTRUMENT DLA DZIECI PIANINKO ZE SKACZĄCYMI PTASZKAMI

2. SORTERY NA ROCZEK

Kostki edukacyjne to zabawki, które rozwijają u dziecka odpowiednie zdolności sensoryczne, ćwiczą zwinność jego rąk, a także uczą rozpoznawania podstawowych kształtów i kolorów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z asortymentem takich marek jak Fat Brain Toys czy B.Toys, gdzie dostępne są sortery edukacyjne dla dzieci.

B.TOYS SORTER KSZTAŁTÓW I KOLORÓW Z DŹWIĘKIEM

Zdjęcie: B.TOYS SORTER KSZTAŁTÓW I KOLORÓW Z DŹWIĘKIEM

3. JEŹDZIKI I PCHACZE NA ROCZEK

Maluchy w tym wieku zaczynają chodzić samodzielnie, więc zabawka, która popycha je podczas chodzenia może być niezwykle przydatna. Nasze zabawki do pchania dla dzieci z pewnością zachęcą Twojego malucha do ćwiczeń i zapewnią zabawę pełną niesamowitych przygód! Dzięki nim Twoje dziecko będzie mogło poczuć się pewnie i śmiało stawiać kroki podczas samodzielnego chodzenia. Nasze jeździki dostępne są w postaci różnych zwierzątek, a także edukacyjnych zabawek do pchania z klockami.

SCOOTANDRIDE JEŹDZIK I HULAJNOGA HIGHWAYKICK 2W1 1-5 LAT ASH

Zdjęcie: SCOOTANDRIDE JEŹDZIK I HULAJNOGA HIGHWAYKICK 2W1 1-5 LAT ASH

Zabawki do kąpieli

Kąpiel z zabawkami to świetna zabawa dla dzieci w każdym wieku. Im więcej akcesoriów do kąpieli masz dla swojego dziecka, tym przyjemniejszy będzie jego czas spędzony w wannie. Nawet jeśli Twój maluch nie przepada za kąpielami, z pewnością skusi się na zabawę zabawkami do kąpieli.

YOOKIDOO ZABAWKA DO KĄPIELI DLA DZIECI OKRĘT PODWODNY Z PRYSZNICEM

Zdjęcie: YOOKIDOO ZABAWKA DO KĄPIELI DLA DZIECI OKRĘT PODWODNY Z PRYSZNICEM

Wybierając zabawki dla rocznego dziecka zwróć uwagę na jakość, posiadane atesty bezpieczeństwa, a także wartość samej zabawki jako elementu, który ma wspierać prawidłowy rozwój dziecka.

Artykuł opracowany we współpracy ze sklepem z najwyższej jakości zabawkami i wyprawką 4kidspoint.pl® Salon dziecięcy