Wesoły wieczór dla Pań i Panów czyli stand up „Zaklinacz kobiet”

Stand up „Zaklinacz Kobiet” to interaktywny, humorystyczny seans koedukacyjny, do którego jak twierdzi autor, scenariusz pisze samo życie. Grzegorz Kordek odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące kobiet, mężczyzn i związku w dowcipny i lekki sposób. To One Man Show, które bawi i uczy.

Stand up o kobiecie prawdę Ci powie

Z pozoru ten tytuł powinien zaciekawić głównie panów poszukujących sposobów na oczarowanie tłumów kobiet, ale naukę może wyciągnąć z niego każdy. Dla mężczyzn jest on szansą, by znaleźć odpowiedź na odwieczne pytania: „Jak zrozumieć kobietę?”, „Czego pragną kobiety?”. Grzegorz Kordek będzie ich przewodnikiem w podróży do dziwnego i fascynującego świata kobiecego umysłu.
Dla pań „Zaklinacz Kobiet” to niezwykła szansa, by ktoś inny w dobitny i zrozumiały dla przeciętnego mężczyzny sposób przekazał to wszystko, co one od dłuższego czasu starają się powiedzieć swoim partnerom. Stand up będzie więc swego rodzaju tłumaczeniem z języka kobiecego na męski.

Warto przyjść na stand up wspólnie ze swoją „drugą połówką”, ponieważ zaproponowany program artystyczny to klucz do zrozumienia partnera i wyjaśnienie sytuacji, które do tej pory bywały źródłem niezgody. To możliwość zgłębienia tajemnic budowania szczęśliwego związku. Zabawne historie wywołują wśród publiczności wrażenie de ja vu i rzucają nowe światło na związek dwojga kochających się ludzi.

Widzowie, którzy byli już na występie, komentowali go w następujemy sposób: „Oh, gdyby ktoś mi to wyjaśnił wcześniej?”, „Tego powinno się nauczać w szkole”, „Powinno się robić obowiązkowe kursy tego typu przed zawarciem małżeństwa” ”, „Takie staże powinny być finansowane z ubezpieczenia socjalnego”. Bilety na stand up „zaklinacz kobiet” są dostępne pod adresem https://www.biletomat.pl/standup/

Zamiast na naukowe seminarium, idź na stand up

Grzegorz Kordek to nie pierwszy lepszy komik. Przekazywane obserwacje, dotyczące różnic w postrzeganiu świata przez kobiety i mężczyzn, opiera na solidnej wiedzy psychologicznej. Jest prezesem Instytutu Psychologii Płci i znany jest w Polsce jako specjalista od relacji męsko-damskich. W jego seminariach i wykładach w ciągu ostatnich 5 lat wzięło udział ponad 130 tysięcy osób. Po jego opinię sięgają największe polskie telewizje i rozgłośnie radiowe. Jest członkiem i założycielem Izby Coachingu oraz Stowarzyszenia Coachingu w Polsce. Założył również Akademii Ekspertów. Współpracuje z Johnem Grayem – autorem bestsellera “Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus” oraz z Anne Moir – autorką bestsellera “Płeć Mózgu”. Stand up wybrał jako lekką i przyjemną formę odpowiedzi na niełatwe pytania dotyczące związków i różnic w myśleniu kobiet i mężczyzn.

Stand up „Zaklinacz kobiet” rusza w tournée po Polsce

Grzegorz Kordek wyrusza w Polskę. W grudniu ze swoim programem „Zaklinacz kobiet” odwiedzi największe polskie miasta. Można go będzie posłuchać kolejno w Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Białymstoku, Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Krakowie, Rzeszowie, Lublinie i Gdańsku.