Weekend w mieście? Wyskocz do Jump Hall!

Spędzasz weekend w mieście i nie masz pomysłu na to co robić we Wrocławiu? Jesteś fanem lub fanką aktywnego wypoczynku? Genialnym pomysłem będzie wybranie się do wrocławskiego parku trampolin Jump Hall. Dzięki szerokiej ofercie wspaniale sprawdzi się jako miejsce do aktywnego spędzania czasu dla całej rodziny, grup przyjaciół czy pomysł na nietypową randkę.

Jump Hall to zabawa dla każdego

Park trampolin Wrocław Jump Hall to miejsce nie tylko dla najmłodszych, również dorośli mogą odkryć w sobie dziecięcą radość i aktywnie spędzić czas. Na terenie parku mogą się bawić, oczywiście pod opieką swoich opiekunów, dzieci od 3 roku życia. Niezależnie od tego czy jesteś amatorem, czy wyczynowcem, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie, gdyż trampoliny podzielone są na wyskakane strefy tematyczne. W strefie Dodge Ball znajduje się 15 trampolin poziomych oraz 15 bocznych, więc można odbijać się w różnych kierunkach i grać w różne gry. Strefa Dunk sprawi, że poczujesz się jak największa gwiazda koszykówki, gdyż ścieżki trampolin zakończone są koszami, więc możesz wykonywać efektowne wsady. Zaglądając do strefy rekreacyjnej znajdziesz 12 trampolin oraz basen z gąbkami, który jest ulubionym miejscem najmłodszych. Na bardziej doświadczonych czekają strefy: akrobatyczna i sportowa, które umożliwiają naukę i wykonywanie skomplikowanych ewolucji. Nad bezpieczeństwem wszystkich przebywających w Jump Hall czuwa wykwalifikowana kadra, która zawsze służy dobrą radą w zakresie sportu i pomocą w przeprowadzeniu rozgrzewki.

Co można zyskać dzięki wizycie w parku trampolin?

Oprócz ogromnej frajdy i masy zabawy, skakanie na trampolinach przynosi o wiele więcej korzyści. Przede wszystkim poprawia kondycję i zwiększa wydajność organizmu. Pozytywnie wpływa na metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej, więc park trampolin jest doskonałym miejscem dla osób borykających się z nadwagą. Intensywny trening w tym miejscu może spalić nawet 1000 kalorii. Również nasza koordynacja ruchowa i równowaga ulegają stopniowemu polepszeniu. Pozwala także zredukować stres i napięcie oraz odprężyć się i naładować baterie do działania na kolejne dni. Pozytywnie wpływa na samopoczucie. Sprawia, że stajemy się szczęśliwsi, dzięki produkcji większej dawki endorfin, czyli hormonów radości.

A co jeszcze oprócz skakania?

Jeśli szukasz więcej powodów, dla których warto odwiedzić trampoliny Wrocław to musisz wiedzieć, że poza rozbudowaną infrastrukturą przeznaczoną do skakania, obiekt oferuje wiele innych atrakcji. Dla najmłodszych zostały przygotowane dwie sale zabaw, które na pewno przypadną im do gustu. Na sali do tańca można zapoznać się z podstawami oraz doskonalić umiejętności tańca na głowie. W budynku Jump Hall odnajdą się również osoby trenujące parkour oraz street-workout, gdyż to z myślą o nich powstała klatka do treningu funkcjonalnego, przeszkody do przeskakiwania oraz materac airtrack. Wszystkich spragnionych i głodnych po intensywnych ćwiczeniach z pewnością ucieszy fakt, że na terenie parku znajduje się bar. Dodatkową atrakcją jest, jedyny we Wrocławiu, kryty park linowy, który rozpościera się ponad trampolinami i można z niego korzystać przez cały rok. Wyskocz do Jump Hall i przekonaj się co oznacza wyskakana zabawa!