Usługi introligatorskie we Wrocławiu – gdzie warto się udać?

introligator wrocław
Czasami zdarza się sytuacja, w której sam wydruk nie wystarczy, ale potrzebujemy opatrzyć go porządną okładką, najlepiej z ciekawą szatą graficzną. Najlepiej załatwić obie sprawy w jednym miejscu, więc jeśli potrzebna jest nam specjalistyczna drukarnia, Wrocław mieści siedzibę Drukarni KiD, w której ofercie znajdziemy właściwie wszystko, czego potrzebujemy.

Jeśli potrzebny jest profesjonalny introligator, Wrocław znajdzie takiego w Drukarni KiD!

Nie trzeba wielkiego nakładu, żeby zgłosić potrzebę obróbek introligatorskich. To może być nawet małe zlecenie. Introligatornia Drukarni KiD jest bogato wyposażona i spokojnie można liczyć na wykończenie naszego projektu na profesjonalnych maszynach introligatorskich. To może okazać się pomocne przy realizowania okolicznościowych prezentów, np. albumów ze zdjęciami, oprawiania prac naukowych, czy przy self-publishingu.

W ofercie Drukarni KiD znajdziemy:

  • wykańczanie materiałów, które schodzą z maszyn drukarskich, np. bigowanie, falcowanie, wiercenie otworów, cięcie, lakierowanie;
  • wykonywanie indywidualnych opraw, zarówno miękkich, jak i twardych, szytych oraz klejonych na gorąco, z papieru kredowego lub też kartonu graficznego;
  • kaszerowanie, czyli wykonywanie dekoracji, oklejanie, uszlachetnianie papieru;
    tłoczenie, w tym tłok wypukły oraz z folią;
  • zdobienie opraw poprzez wykonywanie perforacji i wspomnianych już tłoczeń;
  • laminowanie.

Prawdziwą gratką jest możliwość zamówienia profesjonalnej teczki introligatorska, która może służyć jako teczka ofertowa, teczka do akt czy teczka na potrzebny archiwum. Taka teczka mieści nawet trzy razy więcej niż jej standardowy odpowiednik, a wysoka jakość wykonania z trwałych materiałów gwarantuje jej długą żywotność. Dzięki niej możemy być pewni, że ważne dokumenty, jak np. umowy, są bezpieczne.

Gdzie wydrukuję druki akcydensowe? Wrocław posiada taką drukarnię?

Druki akcydensowe są szczególnie ważne dla funkcjonowania urzędów, biur, ale też i małych i dużych przedsiębiorstw. W ofercie Drukarni KiD znajdziemy formularze, druki księgowe, przewozowe, finansowe, celne, magazynowe oraz umowy. Wszystkie posiadają jednolity profil zgodny z linią identyfikacji wizualnej danego klienta. Co więcej, druki akcydensowe z Drukarni KiD posiadają kilkuletnią gwarancję na zdolność kopiowania papieru samokopiującego zastosowanego do ich produkcji.

Druki cyfrowe, druki offsetowe, druki akcydensowe – Wrocław poznał się na Drukarni KiD

Niezależnie od tego, jaki projekt chcemy zrealizować, Drukarnia KiD dostosuje się do naszych potrzeb. Jeśli nie planujemy wielkiego nakładu, to dobrym rozwiązaniem będzie druk cyfrowy, w którym możemy realizować nawet pojedyncze zlecenia. Druki offsetowe są przeznaczone dla większych projektów i to dosłownie – możemy bowiem zdecydować się na druk wielkoformatowy, np. plakatów czy billboardów. Jeśli chodzi o drukarnie, Wrocław może zaufać specjalistycznej obsłudze Drukarni KiD, która chętnie doradzi, a jeśli nie mamy sprecyzowanego projektu, pomoże ustalić, czego potrzebujemy.