Top 10 biżuterii Colibra, czyli podsumowanie roku 2021

Miniony rok obfitował w modowe niespodzianki. Dużą popularnością cieszyły się między innymi naszyjniki warstwowe oraz nietuzinkowe detale, takie jak minitorebki. W świecie biżuterii nie zabrakło również przebojowych powrotów. W 2021 roku do łask wróciły nie tylko kolczyki maxi, ale też stylowe chokery oraz klasyczne perły. Poznaj top 10 biżuterii Colibra!

1. Naszyjniki warstwowe

Absolutnym hitem 2021 roku były naszyjniki warstwowe. Połączenie różnego rodzaju łańcuszków pozwala wyróżnić się w tłumie. Do stworzenia ozdobnych kaskad doskonale sprawdza się modna biżuteria Colibra: celebrytki, chokery, łańcuszki z zawieszkami. Dobierając naszyjniki można puścić wodze fantazji i stworzyć naprawdę niepowtarzalną stylizację!

2. Biżuteria z motywem minitorebki

Zaskakującym motywem w biżuteryjnej modzie 2021 roku były zawieszki w formie miniaturowych torebek. Minitorebki zdobiły naszyjniki, bransoletki oraz kolczyki. Pojawiały się samodzielnie oraz w towarzystwie innych zawieszek.

3. Motyw kwiatów

Rok 2021 to nie tylko nowe, zaskakujące motywy, ale również nawiązania do klasyki. Chętnie wykorzystywany był więc także motyw kwiatów. Dużą popularnością cieszyły się zwłaszcza naszyjniki z emaliowanymi kwiatami.

4. Biżuteria ze zwierzętami

Biżuteria inspirowana naturą to nie tylko kwiaty i listki, ale także mniej oczywiste motywy – owady! Ważki, motyle oraz muchy pojawiały się zarówno na naszyjnikach, jak i bransoletkach czy kolczykach. Urzekały lekkością i delikatnością, zdobiąc przede wszystkim stylizacje wiosenne oraz letnie.

5. Biżuteria z monetami

Kolejnym motywem, który podbił serca miłośników biżuterii, były monety. Złote lub srebrne monetki, stylizowane na antyczne lub orientalne, zdobiły naszyjniki i bransoletki. Stanowiły także element długich wiszących kolczyków, które same w sobie również cieszyły się dużą popularnością.

6. Kolczyki XXL

Wielki powrót do łask odnotowały w zeszłym roku kolczyki maxi. Duże, wiszące kolczyki o geometrycznych kształtach zdominowały wiele stylizacji. Kobiety chętnie sięgały także po klasyczne koła czy krzyże. Wszystko zapowiada, że wzory te modne będą także w kolejnym sezonie.

7. Nausznice

Wyjątkową biżuterią, po którą chętnie sięgały kobiety latem 2021 roku, były nausznice. Te wyraziste ozdoby uszu przyjmowały różnorodne formy. Popularne były zarówno efektowne rogi renifera, jak i delikatne nausznice z kryształowymi gwiazdkami czy ważkami.

8. Wielki powrót pereł

Wśród najmodniejszych trendów w biżuterii pojawiły się także perły. Efektowne, długie sznury pereł stanowiły wyrazistą ozdobę wielu kreacji wieczorowych. Drobne kolczyki zdobione perłowymi łezkami dopełniały natomiast bardziej formalne stylizacje.

9. Chokery

Kolejny wielki powrót sezonu 2021 to chokery. Te krótkie, przylegające do szyi naszyjniki cieszyły się dużą popularnością dwie dekady temu. W minionym roku powróciły, ale w znacznie bardziej eleganckiej formie. Złote, srebrne, na łańcuszku lub tekstylnej tasiemce – pasowały nie tylko do stylizacji casualowych, ale także wieczorowych!

10. Bransoletki z charmsami

Bransoletki z drobnymi zawieszkami są nieprzerwanie modne od kilku lat. Swoją popularność zawdzięczają bogactwu motywów. Zdobione są motywami kwiatów, serc, owadów, monet. Dzięki temu zawsze wpisują się w aktualne trendy. Nikogo zatem nie zdziwi, jeśli pozostaną z nami na dłużej!