Projektowanie łazienek – aranżacja wnętrza marzeń

Łazienka to pomieszczenie szczególne, znacznie różniące się od pozostałych wnętrz w naszym domu lub mieszkaniu. Zatem podczas jej aranżacji, powinniśmy poświęcić jej odpowiednią ilość uwagi.

Łazienka to pomieszczenie szczególne, znacznie różniące się od pozostałych wnętrz w naszym domu lub mieszkaniu. Zatem podczas jej aranżacji, powinniśmy poświęcić jej odpowiednią ilość uwagi. Projektowanie łazienek Kraków to kilkuetapowy proces tworzenia wnętrza z duszą.

Niewielkie pomieszczenie o ogromnych możliwościach

Łazienka jest zazwyczaj najmniejszym pomieszczeniem w naszym mieszkaniu. Pomimo niewielkiego metrażu, pomieścić musi sanitaria, bez których niemożliwe byłoby codzienne funkcjonowanie. Jej aranżacja bywa zatem dość problematyczną kwestią, przede wszystkim dlatego, iż podczas jej projektowania, musimy w pełni wykorzystać potencjał całego pomieszczenia. Rozplanowanie ułożenia ceramiki, przy jednoczesnym uwzględnieniu innych elementów – np. pralki lub szafek – nie jest łatwym zadaniem. Warto wówczas skorzystać z pomocy doświadczonej osoby, która doskonale wie, jak stworzyć wnętrze funkcjonalne, jednocześnie zwracając uwagę na aspekty wizualne.

Dobrze urządzona łazienka, wyposażona w elementy dobrej jakości, posłuży nam na długie lata. Nie jest to pomieszczenie, które aranżujemy co jakiś czas na nowo – jak bywa to w przypadku np. salonu. Projektowanie łazienek Kraków to nie tylko dobranie koloru płytek oraz oświetlenia, ale przede wszystkim stworzenie projektu wnętrza, w którym wszystkie elementy tworzyć będą jednolitą całość.

W pełni wykorzystany potencjał

Stworzony przez nas projekt to kilkuetapowa współpraca pomiędzy nami a klientem. Niemożliwe jest odpowiednie zaaranżowanie wnętrza, bez poznania wstępnych oczekiwań oraz wizji klienta. Współpracę rozpoczynamy zatem od wstępnej rozmowy na temat wizualnych aspektów pomieszczenia – czy ma być to aranżacja utrzymana w stylu klasycznym, czy bardziej nowoczesnym. Obecny rynek przepełniony jest różnego rodzaju elementami wykończenia – ogrom barw płytek, kształtów umywalek, wanien, toalet oraz różnorakiego oświetlenia sprawia, iż łatwo można się pogubić i stracić początkową koncepcję. Naszym celem jest zatem pomoc w wyborze odpowiedniego wyposażenia.

Łączymy w naszych projektach funkcjonalność oraz estetykę. Dbamy o każdy szczegół, tak aby wnętrze cieszyło oko oraz w pełni wykorzystany był jego potencjał. Każdy element współgra z całością, dzięki czemu codzienne korzystanie z wyposażenia pomieszczenia jest bezproblemowe oraz przyjemne. Na każdym etapie konsultujemy się z klientem, zatem uczestniczy on w tworzeniu całości projektu. Wykorzystujemy wszelkie możliwości, jakie daje nam wnętrze. Końcowy projekt jest wypadkową wszelkich czynników, które bezpośrednio przyczyniły się do ostatecznego wyglądu pomieszczenia.