Personalizowane Upominki na święta | Top 3 prezentów świątecznych

kalendarz-adwentowy-z-herbatami_69874_m

Kiedy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, cała masa ludzi poszukuje pomysłów na prezenty dla swoich bliskich. Niektórzy planują listę prezentów na długo przed świętami, podczas gdy inni kupują wszystko na ostatnią chwilę. Oto krótka lista inspiracji, w której nie brakuje pomysłów dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku.

Popularne i chętnie wybierane prezenty dla kobiet

Jedną z najpopularniejszych propozycji na uniwersalny prezent dla kobiety niezależnie od jej wieku są różnego rodzaju kosmetyki. Z okazji świąt szczególnie poleca się takie jak na przykład sole do kąpieli, dzięki którym obdarowana nimi kobieta będzie mogła pozwolić sobie na chwilę relaksu. W tym roku doceniane są zwłaszcza takie sole i kosmetyki, które pakuje się w szklane słoiczki. Tego rodzaju opakowania mogą zostać wykorzystane ponownie, a ich wartość podnosi dodatkowo personalizacja wieczka.

Inną propozycją prezentu dla kobiety może być skórzana kosmetyczna. Ją również w prosty sposób można spersonalizować – wystarczy w rogu umieścić inicjały osoby, dla której jest przeznaczona. Zamiast tradycyjnej biżuterii, która bywa jednym z najczęstszych prezentów świątecznych, wśród tegorocznych hitów znaleźć można eleganckie szkatułki. Panie mające już wiele zestawów kolczyków, naszyjników, czy pierścionków, z pewnością ucieszą się z uroczego pudełeczka z przegródkami, w którym mogą je wszystkie zorganizować.

Najlepsze pomysły na świąteczny prezent dla mężczyzny

Trafione prezenty na święta nie muszą być wyszukane, niezwykle drogie, czy trudne do zdobycia, chociaż nie powinny one być oklepane i banalne. Najlepiej znaleźć coś, co przydałoby się osobie, którą chce się obdarować, a jednocześnie ona sama raczej nie planuje takiego zakupu. Dobrym pomysłem dla mężczyzny może być na przykład wygodny i miękki szlafrok z logiem Supermana na plecach. Pozostając w tematyce akcesoriów kąpielowych, ciekawym prezentem może być również ręcznik, ale nietypowy, bo wyglądający jak gigantyczny banknot.

Prezenty świąteczne dla mężczyzny warto dopasowywać pod kątem jego zainteresowań i codziennych aktywności. Dla pana eleganckiego świetnym wyborem może być kryształowa karafka do whisky, natomiast dla mężczyzny młodego o nieco bardziej swobodnym stylu życia, prezentem idealnym może okazać się nietypowy ozdobny stojak na słuchawki w kształcie dłoni. W miarę uniwersalną propozycją jest zestaw narzędzi precyzyjnych zamykanych w etui. W środku znajdują się między innymi kombinerki, adapter i przedłużka do kluczy nasadowych, dziewięć bitów, nasadki i śrubokręty.