Plakat, kalendarz – pomysły na prezent na każdą okazję

Czasem mówi się, że w interesach nie ma miejsca na sentymenty. Jednak praktyka pokazuje, że także w biznesowej rzeczywistości jest mnóstwo okazji chociażby do tego, by podarować komuś drobny upominek.

Firmowa impreza integracyjna, urodziny pracownika, spotkanie z kontrahentem, konferencja branżowa, wystąpienie na targach. To tylko niektóre z sytuacji w życiu przedsiębiorcy, w których pojawia się sposobność obdarowania kogoś. W większości przypadków, ze względu na profesjonalny charakter relacji, trudno będzie o podarunek spersonalizowany. Co zatem wybrać? Dzielimy się kilkoma uniwersalnymi rozwiązaniami, z których będziesz mógł skorzystać następnym razem.

Kalendarz

To prosty, ale niezwykle praktyczny prezent, który sprawdzi się właściwie na każdą okazję. W końcu każdy planuje spotkania, na które powinien znaleźć czas czy ważne numery telefonów, których nie może zgubić. Kalendarz będzie idealnym miejscem do ich zapisywania i okaże się niezastąpiony, gdy ze względu na rozładowaną baterię w telefonie nie będzie można zajrzeć do jego cyfrowego odpowiednika. Firmowy kalendarz jest świetnym pomysłem np. na prezent bożonarodzeniowy dla pracowników.

Planner

Planner jest notatnikiem do zadań specjalnych: to kalendarz i organizer w jednym. Jest to jednocześnie wyjątkowe narzędzie do zarządzania czasem oraz planowania swoich działań. Może być doskonałym podarunkiem m.in. dla gości organizowanej przez firmę konferencji.

Biuwar

Pod tą zagadkową nazwą kryje się nic innego, jak praktyczna podkładka na biurko. Ma ona formę bloku zadrukowanych jednostronnie kart, sklejonych z jednego boku tak, że da się je pojedynczo odrywać. Na każdej stronie można znaleźć się np. tygodniowy planner, skrócony kalendarz roczny, miejsce na notatki czy nawet sudoku, które zapewni rozrywkę podczas chwili przerwy w pracy. Sprawdzi się on bardzo dobrze jako podarunek dla partnera biznesowego.

Plakat

Plakat ścienny z motywującym i zabawnym hasłem oraz odpowiednio go uzupełniającą grafiką może być bardzo udanym pomysłem np. od menadżera dla zespołu. Zawieszony na ścianie będzie wywoływał uśmiech zawsze, gdy tylko pracownicy podniosą na moment oczy znad dokumentów czy ekranu komputera.

Spersonalizowane gadżety firmowe wysokiej jakości wydrukujesz w drukarni Chroma. Zapoznaj się ze szczegółami oferty na stronie https://chroma.pl/pl.