Panaceum na siwe włosy? Ekspert odpowiada na pytania o GR-7 Professional!

Na walce z siwymi włosami skruszono już niejedną przysłowiową kopię. Ta nierówna walka z prawidłowościami genetyki oraz przemijającym czasem toczy się jednak nieustannie. Przecież siwienie włosów to nieprzerwanie jedna z najczęstszych przyczyn kompleksów, zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Siwe włosy nie muszą być jednak wyrokiem i psuć wizerunku. O skutecznym panaceum na siwe włosy opowie nam dzisiaj ekspert z gr-7.eu.

Czym różni się GR-7 Professional od farb do włosów?

Praktycznie wszystkim – zapewnia nas rozmówca. Chodzi o samą ideę działania obu preparatów – jest totalnie różna. Farby do siwych włosów czasowo niwelują efekty siwienia. Po pewnym czasie pojawiają się odrosty, a problem wraca jak bumerang. To usuwanie skutków, a nie przyczyny. Płyn GR-7 to sposób na siwe włosy – działa natomiast u źródła, czyli tam, gdzie, mówiąc obrazowo i nieco skrótowo, rozpoczyna się siwienie włosów, a zatem w skórze głowy.

Czyli to swego rodzaju lek na siwe włosy? Czy tak mamy to rozumieć?

Niezupełnie. Siwienie włosów nie jest chorobą, choć trochę stygmatyzuje. U jednych pojawia się w wieku 20 lat, u innych w wieku 70 lat, taka natura genetyki i niewiele możemy z tym zrobić. Ilość melaniny w naszych komórkach zapisana jest w genach, chociaż po części zależy także od higieny naszego życia, jedyne co jest pewnego to to, że melaniny wraz z wiekiem jest coraz mniej – to dlatego siwienie włosów jest domeną starców.

Preparat na GR-7 to naprawdę skuteczny sposób na siwe włosy. Stymuluje on komórki do produkcji melaniny, nie leczy ich, bo nie ma z czego. Lepiej opisuje to słowo „odżywianie”. Mieszanka wyciągu z polnych ziół, na bazie której powstał płyn na siwe włosy, ma właśnie takie stymulujące działanie.

Fot. Efekty stosowania preparatu GR-7 na siwe włosy

Czy płyn na siwe włosy ma zawsze taką samą skuteczność? Nazwijmy to roboczo: odsiwiania?

Cofanie efektów siwienia włosów ma przebieg bardzo podobny o ile do kuracji podchodzi się zgodnie z zaleceniami. W około miesiąc siwe włosy odzyskują naturalny kolor. Oczywiście posiadaczy jasnych włosów będą przechodzili tę kurację nieco łatwiej i krócej od posiadaczy włosów np. kruczoczarnych, jednak w obu przypadkach płyn na siwe włosy GR-7 Professional jest równie efektywny. W gr-7.eu unikamy raczej sformułowania odsiwianie, bo sugeruje to zabieg kosmetyczny. A kurację GR-7 Professional możemy przejść w swoich domach w niecały miesiąc, obserwując pierwsze efekty zaledwie po ok. 7 dniach.

Fot. Efekty stosowania GR-7

Czy preparat na siwe włosy GR-7 Professional niesie za sobą jakieś skutki uboczne?

Nasz płyn na siwe włosy został przebadany przez międzynarodową, cenioną jednostkę badawczą EUROFINS. Na ponad 25 badanych osobach nie stwierdzono reakcji alergicznych ani efektów ubocznych, jednocześnie zanotowano 100% skuteczności kuracji. W gr-7.eu stawiamy na ekologię i zdrowe, humanitarne podejście do produkcji – preparat na siwe włosy nie był przez nas badany na zwierzętach, a jego formuła niemal w całości oparta jest na wyciągach z polnych ziół. Najczęstszym dyskomfortem, który wymieniają posiadacze siwych włosów, stosujący GR-7 Professional, są ograniczenia, jakie stawia się przed nimi w fazie przywracania koloru. Należy wówczas unikać mycia i suszenia głowy, trzeba odpowiednio się wysypiać, dbać o dietę i odstawić używki, jak kawa czy nikotyna, bo sprzyja to produkcji melaniny.