Odpływy liniowe Balneo – dostępne w sklepie instalacyjnym Proterm!

prysznic

Coraz częściej zauważyć można, że osoby, które decydują się na urządzenie łazienki w stylu nowoczesnym, wybierają odpływy liniowe zamiast brodzików. Oczywiście rozwiązanie takie ma wiele zalet, szczególnie wtedy, gdy odpływ liniowy jest optymalnie dobrany. Według ekspertów, projektantów wnętrz jednymi z tych, które z cala pewnością zasługują na wyróżnienie, są odpływy liniowe Balneo. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Zalety odpływów liniowych Balneo

Decydując się na zakup odpływów linowych, należy kierować się nie tylko ich estetyką, ale przede wszystkim parametrami technicznymi. Dwustronne odpływy liniowe Duplex https://proterm.sklep.pl/odplywy-liniowe-balneo,cp1323,pl.html przeznaczone są do zabudowy przy użyciu płytek ceramicznych lub marmuru. Doskonale komponują się z podłogą w kabinie prysznicowej, mają wpływ na estetykę, wpisują się w wiele współczesnych łazienkowych aranżacji.

Odpływy liniowe Balneo zostały wykonane z całości z wysokojakościowej stali nierdzewnej. Materiał ten jest wyjątkowo trwały, odporny na wiele negatywnych czynników, w tym na rdzę. Odpływy liniowe Duplex nie posiadają plastikowych połączeń i części ruchomych – wszystko po to, by uniknąć i zminimalizować ryzyko uszkodzenia. Dzięki natomiast doskonałemu wyprofilowaniu odpływu, woda samoistnie spływa do kanalizacji.

Atutem odpływów liniowych Balneo jest także fakt, że produkty te mają tylko 52 mm głębokości. Są to więc odpływy niskie. Dzięki temu wymiarowi można dopasować ten odpływ do każdego typu budownictwa, od domów jednorodzinnych poprzez mieszkania z wielkiej płyty. Odpływy Balneo sprzedawane są razem z wodoszczelnymi matami, które są dostosowane wymiarem. Atutem tych produktów jest także to, że są one bezproblemowe podczas czyszczenia.

kabina-prysznicowa

Gdzie można korzystnie kupić odpływy liniowe Balneo?

Jest wiele miejsc, w których otrzymać można dobrej jakości, oryginalne i nowe odpływy liniowe Balneo. Nie wszędzie jednak wybór ich jest duży, nie wszędzie także produkty te są dostępne od ręki. Z tych względów warto jest zapoznać się z ofertą hurtowni hydraulicznej Proterm. W miejscu tym otrzymać można oryginalne odpływy liniowe Balneo. Poza tym większość produktów oferowanych w tym sklepie, dostępnych jest od ręki. Wyróżnikiem sklepu jest także fachowe doradztwo, oparte nie tylko na szerokiej wiedzy produktowej, ale także i doświadczeniu w montażu odpływów liniowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!