Nowoczesne usługi ksero

Firmy, świadczące usługi kserograficzne najczęściej posiadają długoletnie doświadczenie, które pozwala wciąż rozwijać zakres i jakość świadczonych usług. Ksero, nazwa z języka greckiego oznacza: suchy, połączona z drugim członem, tworzonym od słowa grafika, tworzy wyraz kserografia, oznaczający suche powielanie graficznych nadruków na materiale z przygotowanego oryginału. Powszechna jest kserografia papieru, jednak ksero możliwe jest na różnych materiałach: tekstyliach, szkle, drewnie, kalce kreślarskiej, folii, płótnie. Dzięki metodzie kserograficznej powielania treści, stosowanej bez kąpieli chemicznych, za pomocą suchej metody ksero jest szybkim i stosunkowo niedrogim sposobem kopiowania. Oferta firm kserograficznych, które nastawione są na rozwój i spełnienie oczekiwań klientów poszerza wciąż zakres swoich usług oraz jakość uzyskanych kopii.

Jak działa firma ksero?

Firma, świadcząca usługi ksero, nastawiona na długoletnie funkcjonowanie na rynku, często stosuje nowoczesne urządzenia oraz posiada własną bazę serwisową, aby ograniczyć przestoje. w trosce o zadowolenie klientów ksero powstaje szybko, a czas oczekiwania na odbiór zamówienia skracany jest do minimum. Urządzenia kserograficzne pracują z różną wydajnością. W zależności od natężenia zamówień, firma kserograficzna inwestuje w urządzenia o odpowiednich możliwościach. Wybierane są kserokopiarki, pracujące w trybie wydruku czarno – białego oraz kolorowego. Jakość powstałych kopii zależna jest w dużej mierze od stopnia zaawansowania technicznego urządzenia. Im nowocześniejsza kserokopiarka, tym lepszy efekt końcowy. Wydruki kolorowe, podobnie. Jakość kopii kolorowych jest coraz lepsza, co wiąże się z nieustannymi modernizacjami i innowacjami urządzeń kopiujących.

Jakie usługi świadczy firma ksero?

Wydruk na papierze w formacie A4 to podstawowa usługa każdej firmy kserograficznej. Aby być konkurencyjną na rynku firma ksero musi oferować klientom zróżnicowany zakres usług, który spełni nawet największe wymagania. Druk kolorowy do formatu A0 jest realizowany w czarno – białej wersji lub w kolorze. Druk wielkoformatowy uwzględnia zamówienia z dłuższym terminem realizacji. Firmy ksero zajmują się również przygotowaniem opraw do dokumentów oraz bazą akcesoriów do opraw dokumentów. W ofercie znajdziemy druk UV, nadruki na materiałach reklamowych, koszulkach i innych tkaninach, gadżety z logo firmowym, takie jak breloki, kubki. W firmie ksero można zalaminować dokument dwustronnie na gorąco, zamówić naklejki oraz skorzystać z usługi skanowania. Firmy ksero przygotowują oferty reklamowe, takie jak ulotki, tworzą również wizytówki, często zaproszenia i podziękowania. Nowoczesne rozwiązania oraz różnorodność i duży zakres oferty sprawiają, że firma kserograficzna jest miejscem, w którym można skorzystać z wielu usług. Doskonała jakość kopii i wydruków oraz doświadczenie i uprzejmość pracowników pomagają zbudować renomę marki, która jest regularnie odwiedzana przez stałych klientów i polecana kolejnym.