Najciekawsze seriale na player

Przedstawiamy najciekawsze propozycje serialowe dostępne w serwisie internetowym player.pl należącym do Grupy TVN. Wśród wideo na życzenie nie brakuje tu także najnowszych propozycji filmowych i telewizyjnych programów. Abonenci platformy mogą liczyć na dostęp na żywo do kanałów informacyjnych takich jak TVN 24, czy TVN 24 BiS, a także do najświeższych danych dotyczących pogody na kanale TVN Meteo. Serwis jest dostępny w internecie, a także w aplikacji na urządzenia mobilne.

Ciekawe seriale na player.pl

Jedną z flagowych propozycji serwisu player.pl wśród seriali jest “Dexter”. Produkcja powstawała w latach 2006-2013 i doczekała się aż ośmiu sezonów. Tytułowy “Dexter” to seryjny morderca, który jako dziecko został przygarnięty przez funkcjonariusza policji Harry’ego. Ten nauczył go zaspokajać chore pragnienia związane z traumatycznymi przeżyciami. Dexter wybiera swoje ofiary na podstawie kodeksu, który wypracował z przybranym tatą. Giną Ci, którzy w jego ocenia zasłużyli na śmierć. Gdy Harry umiera nikt nie zna tajemnicy Dextera, nawet jego przyrodnia siostra Deb, która jest policjantkom. Kłopoty pojawiają się gdy w życiu Dextera pojawia się inny morderca, który brutalnie okalecza swoje ofiary. Choć na pierwszy rzut oka obaj bardzo się od siebie różnią to łączy ich więcej niż mogłoby się wydawać.

Kolejny serial godny uwagi na player.pl to “Młody papież” w reżyserii zdobywcy Oscara Paolo Sorrentino. Produkcja opowiada historię Piusa XIII, czyli pierwszego w historii kościoła papieża ze Stanów Zjednoczonych. Odtwórcą głównej roli jest nominowany w przeszłości do dwóch Oscarów aktor Jude Law. Akcja serialu rozpoczyna się od przyjęcia przez nowego papieża Lenny’ego Belardo imienia Pius XIII. Wybór tak młodego człowieka na papieża jest wynikiem strategii medialnej przyjętej przez Kolegium Kardynalskie. Tak się przynajmniej może wydawać, bo pozory często mylą. Zwłaszcza w Watykanie gdzie wiara wielu wyznacza sposób na życie. Tytułowy “Młody papież” sprawia wrażenie tajemniczego i pełnego sprzeczności. Kiedy trzeba potrafi wykazać się sprytem i przebiegłością. W tym samym czasie bywa pewny siebie i skromny. Nie boi się nowatorskich rozwiązań choć stoi na straży tradycji. Czasem zdarza mu się być naiwnym. By odnaleźć w sobie Boga Pius XIII doświadcza samotności.