Najciekawsze imprezy muzyczne tej wiosny – musisz tam być

Wiosna – nowe początki, nowa energia. By z przytupem rozpocząć tę pełną werwy porę roku, najlepiej zrobić to w imprezowym stylu. Co wybrać, gdzie warto bywać? Najlepiej tam, gdzie najwięcej się dzieje! Oto najciekawsze imprezy muzyczne – nie może Cię tam zabraknąć.

Francuskie SnowShow

Nie wiesz na kiedy zaplanować urlop tej wiosny? Podpowiemy – najlepszą datą będzie 20-29.03. W tym terminie odbędzie się wyjątkowy polski festiwal SnowShow Music Fest 2020. To już 9 edycja wydarzenia, które odbywa się poza granicami kraju i przyciąga rokrocznie fanów najlepszej muzyki. Tym razem 2000 osób stworzy własne festiwalowe miasteczko i będzie przez 10 dni bawić się w La Rosiere/Sainte Foy we Francji.

Nie ma lepszej okazji, by przeżyć wyjątkowe muzyczne chwile, a przy tym oderwać się od rzeczywistości. Choć tegoroczny line-up nie jest jeszcze znany, to w poprzednich latach publiczność bawiła się przy udziale Dawida Podsiadło, Brodki, Otsochodzi, Nosowskiej, Sokoła, Tede, T-Love, O.S.T.R. czy Łąki Łan. Prócz muzycznych uciech można wziąć udział w warsztatach kulinarnych, turnieju pokera czy silent disco. Szykuje się prawdziwy maraton wyjątkowej imprezy – zanotuj to koniecznie w kalendarzu.

Święto muzyki klubowej

3 kwietnia w poznańskiej Tamie odbędzie się impreza dla wszystkich fanów muzyki elektronicznej. Tego wieczoru Poznań odwiedzi światowa elita elektroniki, w tym między innymi Sam Paganini, jedna z kultowych postaci tego gatunku muzycznego. Artysta, którego znają chyba wszyscy fani muzyki techno, w Tamie zagra ponad 3 godziny. Prócz niego na scenie pojawi się Deas, light&visuals: luminarion oraz Tom Palash.

Cohen i kobiety

Któż nie zna Leonarda Cohena? Artysta, którego miliony pokochały za nastrojową i wyjątkową w brzmieniu muzykę, pozostanie w sercach fanów na zawsze. Choć stylu Cohena nie można podrobić, to trasa koncertowa „Cohen i Kobiety” okazała się wielkim sukcesem i już 29 marca w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu będzie można uczestniczyć w niej na nowo. Każda z artystek na własny sposób zinterpretowała muzykę legendarnego muzyka uwodząc publiczność. Na scenie ponownie pojawi się Matylda Damięcka, Anita Lipnicka, Natalia Kukulska, Grażyna Łobaszewska, Barbara Wrońska, Julia Pietrucha i Daria Zawiałow. Szykuje się potężna dawka emocji i muzycznych wzruszeń.

Dungeon Beats 2020

24 kwietnia w warszawskim klubie ISKRA Pole Mokotowskie odbędzie się 16 już odsłona cyklu Dungeon Beats 2020. Ekipa Subroot wraz z N-Type & Sgt. Pokes zaczaruje publiczność energetyzującym dubstepem i nie pozwoli zasnąć do późnych godzin nocnych. N-Type to producent i DJ, który współtworzył początki dubstepu. Miłośnik garage’u oraz drum and bass’u wie jak uwodzić publiczność i wprowadzać ją w muzyczny trans. Z kolei SGT Pokes to artysta ceniony za długoletnie doświadczenie, prawdziwą pasję do dupstepu oraz styl nie do podrobienia, który nie zna kompromisów. Szykuje się noc pełna wrażeń, której żaden miłośnik dubstepu nie może opuścić.