Materace i poduszki Hilding najprawdopodobniej najlepsze na rynku

Hilding to jeden z brandów szwedzkiej grupy Hilding Anders zajmującej się produkcją łóżek, materacy, stelaży do materacy i ergonomicznych poduszek. Firma dba o zdrowy sen swoich klientów od 1939r. a w Polsce od 2001r. Funkcjonuje w 19 krajach, sprzedając swoje produkty odbiorcom na całym świecie. W jej ofercie są produkty podstawowe, popularne, ale też najbardziej luksusowe, przeznaczone dla wymagających klientów.

Zdrowy sen na zdrowej poduszce

Wszystkie badania prowadzone na temat snu potwierdzają, jak ważny jest on dla naszego zdrowia. Spokojny, regenerujący sen to najlepszy odpoczynek dla ciała i umysłu. Aby osiągnąć stan pełnego odpoczynku muszą zostać spełnione określone warunki: ergonomia łóżka i pościeli, mikroklimat pomieszczenia oraz higiena w najszerszym tego słowa znaczeniu. Ergonomia to cecha łącząca się z kształtem łóżka, elastycznością materaca i plastyką poduszki. Poduszki Hilding spełniają wszystkie wymogi wpływające na komfort naszego snu.

Poduszki Hilding

Cała kolekcja poduszek marki Hilding skomponowana jest z lateksu oraz termoelastycznej pianki Visco. Idealna elastyczność i ergonomia zapewniają optymalne podparcie dla głowy podczas snu. Właściwie dobrana poduszka wpływa na komfort snu, który przejawia się przede wszystkim stanem odprężenia wszystkich mięśni, uczynienia ich wiotkimi i plastycznymi. Poduszka przeznaczona do snu to nie tylko jej wypełnienie, ale i pokrowiec, wygodny w użyciu, zdejmowalny, dzięki czemu pozwala zachować idealną higienę. Spośród wyrobów szwedzkiej firmy aż trzy modele poduszek Hilding otrzymało status produktu medycznego, czyli takiego, który wyróżnia się na tle innych produktów przeznaczonych do spania.

Poduszki do spania Antistress Carbon

Wśród poduszek firmy Hilding, określanych jako poduszki ortopedyczne, znalazł się model Antistress Carbon. Idealnie wyprofilowana poduszka wykonana jest z włókien węglowych uzupełniających piankę Visco. Ten oryginalny dodatek rozładowuje obecne na naszym ciele ładunki elektryczne. Z tego względu model ten zaleca się osobom funkcjonującym w permanentnym stresie. Poduszka Hilding łagodzi stan stresu skumulowany całodniowym, napiętym programem i umożliwia głęboki, relaksujący sen. Ponadto poduszka z carbonu zapewnia redukcję wilgoci, naturalnej dla wielu osób, przepuszczalność powietrza i doskonałą wentylację.

Visco Balance – ortopedyczna pomoc

Innym przykładem poduszki Hilding jest Visco Balance. Wykonana z pianki termoelastycznej poduszka przyjmuje zawsze ergonomiczny kształt dopasowując się idealnie do kształtu głowy, karku, szyi i ułożenia ciała podczas snu. Model ten pozwala na każdorazowe dostosowanie wysokości podparcia do konkretnych potrzeb. Visco Balance przeznaczona jest przede wszystkich dla osób przyjmujących w trakcie snu pozycję na boku lub śpiących na plecach. Wszystkie pokrowce poduszek Hilding można łatwo zdejmować i wyprać w pralce, utrzymując w ten sposób optymalne warunki higieniczne zdrowego snu.

Każda z poduszek Hilding wpływa na jakość naszego snu i poczucie relaksu organizmu. Czyni z naszego snu sposób na aktywny i trudny dzień.