L’Oreal Paris – od pierwszej farby do włosów do międzynarodowego koncernu kosmetycznego

Na rynku kosmetycznym działa obecnie bardzo dużo firm oferujących wysokiej jakości kosmetyki, które dostępne są nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla amatorów – pasjonatów kolorowego makijażu. Jedną z takich firm jest L’Oreal Paris – przedsiębiorstwo wywodzące się z Francji i mające ponad stuletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży kosmetyków w wielu krajach świata.

Ta francuska marka została założona przez chemika, który opracował skuteczną i bezpieczną metodę farbowania włosów na blond. Następnie nawiązał on współpracę z fryzjerami z Paryża i tak zdobył ich uznanie. To właśnie farby do włosów były pierwszymi produktami, które powstawały pod szyldem marki znanej dziś jako L’Oreal Paris.

Nowoczesne kosmetyki L’Oreal Paris w Twojej kosmetyczce

Z pierwszych salonów fryzjerskich kosmetyki L’Oreal Paris sukcesywnie zaczęły trafiać do doświadczonych makijażystów, a następnie do rąk paryżanek, wśród których równie szybko zyskały aprobatę. Kluczem do sukcesu marki było świeże spojrzenia na kosmetyki oraz odwaga i innowacyjność. Nowoczesne formuły przekładające się na skuteczność produktów, a także doskonała jakość idąca w parze z przystępną ceną sprawiły, że już od ponad stu lat kobiety nadal używają i cenią sobie kosmetyki L’Oreal Paris. Wraz z upływem czasu znacząco zwiększyła się także oferta produktów, która dziś obejmuje między innymi:

  • tusze do rzęs,
  • pomadki i szminki,
  • podkłady,
  • pudry,
  • rozświetlacze oraz
  • kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy – kremy, balsamy, peelingi czy maski.

Kosmetyki L’Oreal Paris uwielbiane przez profesjonalne wizażystki

W kosmetyczkach i torebkach pasjonatek makijażu z powodzeniem możemy znaleźć wiele produktów L’Oreal Paris. Ale znajdą się one także w profesjonalnych salonach kosmetycznych, gdzie wizażystki codziennie dbają o perfekcyjny wygląd dziesiątek klientek. Wiele perfekcyjnych makijaży, zarówno na specjalne przyjęcia, jak i na sesje zdjęciowe czy pokazy mody zostało wykonanych właśnie z pomocą kosmetyków L’Oreal Paris. To jeszcze bardziej podkreśla ich jakość, niezawodność, a także zwiększa zaufanie pań do tych produktów. Z ich pomocą można podkreślić atuty każdego typu urody, delikatnie zamaskować niedoskonałości, wykonać tzw. kocie oko czy zaznaczyć usta, które z pewnością przyciągną uwagę wielu osób.