Które rękawice neoprenowe dla morsów wybrać?

rekawice-do-morsowania

Morsowanie dla niektórych z nas to absolutne szaleństwo, a dla innych – sposób na szczupłą sylwetkę, wzmocnienie odporności i poprawę krążenia. Z całą pewnością istnieje cały zbiór dobrodziejstw płynących z uprawiania tej nadal nieco kontrowersyjnej, aczkolwiek rosnącej w siłę aktywności. Aby wszystko odbywało się w bezpiecznych warunkach, warto zadbać o swój komfort termiczny, a w tym niezbędne mogą okazać się rękawice neoprenowe dla morsów.

Rękawice neoprenowe dla morsów…i nie tylko

Ta część garderoby sprawdzi się nie tylko amatorom zimnych kąpieli, ale ogólnie: wszystkim wodniakom. Rękawice neoprenowe dla morsów mają za zadanie utrzymać komfort termiczny dłoni, które – obok głowy i stóp – są najbardziej podatne na wyziębienie. Ale…co z fanami kajakowania? Niekoniecznie tego letniego, ale też tego zimowego? A windsurferzy? Dla wszystkich tych sportowców rękawiczki neoprenowe stanowią świetne rozwiązanie! Chronią nie tylko przed wiatrem, zimnem, a w czasie upalnego lata przed poparzeniem słonecznym, ale także zapobiegają powstawaniu wszelkich otarć i odcisków, o które nietrudno np. przy kilkugodzinnym trzymaniu wiosła! Biorąc pod uwagę ich cenę – niektóre modele znanych, renomowanych firm dostępne są już w okolicach 100 złotych – naprawdę warto zastanowić się nad ich kupnem. Tylko…które wybrać?

Polecane marki

Rękawice neoprenowe dla morsów to rzecz, której próżno szukać w hipermarketach. Ba! Nawet nie każdy sklep sportowy będzie je miał na wyposażeniu. Ja polecam dokonać zakupu online. Dlaczego? Bo takie zakupy są szybkie i wygodne. Nawet teraz, siedząc wygodnie na swojej kanapie lub wracając autobusem z pracy, możesz błyskawicznie wygooglować frazę “rękawice neoprenowe dla morsów” i porównać ich cenę w kilku sklepach. Problem jednak tkwi w tym, na którą markę się zdecydować. Zatem…poniżej znajdziesz polecane przeze mnie firmy:

  • Aqua Design – marka pochodząca z Francji. Zajmuje się głównie produkcją desek do pływania na stojąco (SUP) oraz odzieży przeznaczonej do noszenia w wodzie (w tym interesujące nas rękawice neoprenowe dla morsów). Co przyciąga uwagę? Wysoka jakość wszystkich produktów i ich niewygórowana cena.
  • Peak UK – brytyjska firma świetnie znana wszystkim sportowcom. Bardzo popularna – myślę, że nawet laicy kojarzą logo tej marki. Słynie ze współpracy z zawodowcami. Skarpety, rękawice neoprenowe dla morsów, spodnie, kurtki, koszulki – wszystkie te rzeczy wykonane są w oparciu o najnowsze technologie.
  • NRS – amerykańska firma o bardzo długiej historii. Podobnie jak Peak UK – ceniona przez sportowców, wyczynowców. NRS oferuje produkty z nieco wyższej półki cenowej, choć zdarzają się modele rękawic neoprenowych dla morsów w przystępnych cenach. Warto czyhać na promocje!

Gdzie kupić rękawice neoprenowe dla morsów?

Sklepów internetowych jest całe mnóstwo. Na który się zdecydować, aby mieć pewność, że dokonany przez nas zakup jest w 100% oryginalny? I aby wysyłka była szybka? A w razie wątpliwości – kontakt z obsługą był bezproblemowy? Jest tylko jedno takie miejsce: gokajak.com. Na tej stronie znajdziesz nie tylko bogaty wybór kajaków, ale także:

  • odzież i obuwie przeznaczone do noszenia w wodzie (w tym rękawice neoprenowe dla morsów);
  • certyfikowane kamizelki asekuracyjne i ratunkowe;
  • torby, worki, plecaki oraz etui wodoszczelne;
  • wiosła i pagaje;
  • akcesoria turystyczne i transportowe

I wiele, wiele innych. Gorąco zachęcam Cię do odwiedzenia tej strony: to nic nie kosztuje. Może właśnie teraz się na coś skusisz?

Artykuł opublikowany przy współpracy z seomamut.pl