Kraków parking – zostaw samochód w samym sercu Krakowa

Ile razy zdarzyło Ci się mieć problemy z zaparkowaniem samochodu w centrum dużego miasta? Brak miejsc postojowych to odwieczna zmora wszystkich kierowców. Pora obiadowa oraz weekendy to czas najbardziej kłopotliwy, a znalezienie wówczas miejsca parkingowego graniczy z cudem.

Ile razy zdarzyło Ci się mieć problemy z zaparkowaniem samochodu w centrum dużego miasta? Brak miejsc postojowych to odwieczna zmora wszystkich kierowców. Pora obiadowa oraz weekendy to czas najbardziej kłopotliwy, a znalezienie wówczas miejsca parkingowego graniczy z cudem. Wychodząc naprzeciw wymaganiom, stworzyliśmy Kraków parking – miejsce, w którym Twój samochód będzie bezpieczny.

Każde większe miasto ma swoje wady oraz zalety. Jednym z największych minusów, jest zbyt mała ilość miejsc postojowych w okolicach centrum. Znalezienie odpowiedniej lokalizacji, w której pozostawimy nasz samochód na czas naszej nieobecności, zajmować może cenne minuty, które niekoniecznie chcemy wykorzystać w ten sposób. Szczególnie gdy spieszymy się na ważne spotkanie biznesowe lub obiad w restauracji, w której zarezerwowany mamy stolik. Z myślą o tego typu sytuacjach, stworzyliśmy Kraków parking.

Parking nasz ulokowany jest w samym centrum Krakowa, czyli miejscu, z którego w zaledwie kilka minut trafisz do głównych atrakcji naszego pięknego miasta, takich jak: Wawel, Kościół Piotra i Pawła, Rynek Główny, Sukiennice czy Kościół Mariacki. Ogromna ilość restauracji oraz punktów gastronomicznych również znajduje się w niedalekiej odległości. Jeżeli natomiast chcesz powierzyć nam swój samochód, aby udać się następnie w inne zakątki Krakowa, nieopodal znajduje się przystanek autobusowy oraz tramwajowy, jak i również postój taksówek. Bliskość sklepów spożywczych, marketów oraz umiejscowiona niedaleko Galeria Krakowska to dodatkowy atut.

Wiemy jak ważny jest dla Ciebie Twój samochód. Dlatego też zapewniamy mu szczególne bezpieczeństwo oraz ochronę. Parking strzeżony jest 24 godziny na dobę, nie tylko przez naszego pracownika, ale również przez wysokiej jakości monitoring. Jest to dodatkowe zabezpieczenie, dzięki któremu możesz udać się na spotkanie, obiad lub spacer, bez obaw oraz zmartwień o swój samochód. Chcąc zapewnić jak największy komfort oraz wygodę, posiadamy aż 130 miejsc postojowych. Wystarczy, że wjeżdżając pobierzesz bilet. Wyjeżdżając uiszczasz opłatę – zarówno w formie gotówki, jak i karty płatniczej – która zależna jest od czasu postoju. Jeżeli będziesz miał problem z którąkolwiek z czynności, pracownik parkingu jest do Twojej dyspozycji. Dla osób często korzystających z naszego parkingu, oferujemy ciekawe oraz atrakcyjne cenowo abonamenty. Występują one w formie 24h, 48h, 72h, abonamentu tygodniowego, dwutygodniowego lub miesięcznego.