Koperty z folią bąbelkową

koperty-z-folia-babelkowa

Koperty z folią bąbelkową stanowią doskonałe rozwiązanie w przypadku konieczności zapakowania niewielkich produktów, wymagających odpowiedniego zabezpieczenia, dzięki czemu mamy pewność, że w idealnym stanie dotrą do odbiorcy.

Nic więc dziwnego, że wielu osobom, w tym zwłaszcza firmom kurierskim tego typu koperty towarzyszą w życiu codziennym i dość często są dla nich dużym ułatwieniem.

Ogólna charakterystyka kopert z folią bąbelkową

Ten niezwykle popularny sposób zabezpieczania małych, delikatnych przedmiotów na czas wysyłki, jest bardzo praktyczny i wygodny w użyciu. Dzięki specjalnej folii bąbelkowej umieszczonej w środku jesteśmy w stanie zadbać o perfekcyjną ochronę przesyłki zarówno przed wstrząsami, drganiami, jak i naciskiem, co pozwoli mieć pewność, że wysłany przez nas przedmiot dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie. A jak wiadomo, uszkodzony towar może mieć duży wpływ na utratę klientów. Poza tym wykorzystana w kopertach folia charakteryzuje się dużą wytrzymałością i pozwala uchronić całość opakowania przed rozdarciem od wewnątrz, zwłaszcza gdy umieszczony w nim towar jest ciężki, ma nieregularny kształt lub ostre brzegi.

Zalety kopert z folią bąbelkową

Koperty z folią bąbelkową, które występują w wielu kolorach i rozmiarach, co pozwala na idealne ich dopasowanie zarówno do preferencji, jak i zawartości, posiadają szereg zalet takich jak np.:

  • łatwe użytkowanie,
  • wysoka skuteczność w zakresie zabezpieczenia zawartości,
  • korzystna cena,
  • mocne zapięcie za pomocą specjalnego paska klejącego,
  • mały ciężar koperty, co automatycznie zmniejsza koszty związane z wysyłką,
  • możliwość szybkiego zapakowania przesyłki,
  • specjalny zgrzew, który zapobiega przypadkowemu rozdarciu lub przecięciu koperty.

Dodatkowo na tego typu produktach istnieje możliwość wykonania nadruku z logo marki, co odbywa się na indywidualne zamówienie klienta, dzięki czemu będą bardzo praktycznym narzędziem marketingowym, wyróżniającym naszą firmę na tle innych.

Zastosowanie

Ze względu na dużą uniwersalność koperty z folią bąbelkową z powodzeniem mogą być wykorzystywane do wysyłki wielu różnych lekkich i małych przedmiotów. Nic więc dziwnego, że stosowane są m.in. do wysyłki biżuterii, akcesoriów elektronicznych takich jak np. słuchawki, książki, gadżety i wiele innych akcesoriów/przedmiotów (perfumy, kosmetyki itd.). Te ekonomiczne i bardzo estetyczne rozwiązania, które dbają o to, aby nasza przesyłka dotarła do odbiorcy w nienaruszonym stanie, są nie tylko bardzo praktyczne, ale, co więcej, stanowią doskonały sposób na ograniczenie budżetu na opakowania.