Integracja Shoper Amazon – jak zoptymalizować swój sklep?

Prowadzenie sklepu w Internecie tak naprawdę rzadko ogranicza się do wyłącznie jednej platformy. Nawet ci sprzedawcy, którzy dysponują własną, dedykowaną domeną, często korzystają również z innych serwisów aukcyjnych, gdyż umożliwiają one im szybkie i pozbawione zbędnego ryzyka dotarcie do nowych klientów. Niestety, operując na tak licznych kanałach sprzedaży, często można znaleźć się w dość trudnej sytuacji, gdy obsługa ich wszystkich staje się po prostu zbyt wymagająca do samodzielnej obsługi, nie wspominając już o często występujących pomyłkach przy kontroli stanów magazynu czy innych próbach integracji tych platform. Jak poradzić sobie z taką sytuacją?

Zaleca się sięgnąć po rozwiązania o profesjonalnym charakterze, jak właśnie ErpBox, czyli nowoczesne i niezawodne oprogramowanie, które pozwoli szybko połączyć działalność na portalach takich jak Shoper Amazon, Allegro czy eBay.

Co jest w stanie zaoferować ErpBox przy integracji Shoper Amazon?

Traktując swój biznes na poważnie, nie powinno się stawiać na półśrodki. Aby mieć pewność, że każdy aspekt sklepu działa bez zarzutów, warto zadbać o to, aby jak największa ilość wykonywanych operacji odbywała się automatyczne. Dlaczego? Czynnik ludzki prowadzi do licznych błędów, których samodzielnie nie jest się w stanie dopilnować, a w szczególności, gdy nakład danych wymagających obsługi drastycznie wzrasta wraz z rozwojem firmy.

ErpBox przynosi kompleksowy pakiet narzędzi i profesjonalnych rozwiązań, dzięki którym internetowa działalność stanie się o wiele łatwiejsza i bardziej wydajna. Jako dedykowany system magazynowo-fakturowy, pozwala on na integrację Subiekt GT Allegro, Shoper Amazon i eBay. Rozwiązanie to otwiera wiele możliwości dla użytkownika ErpBox, wliczając w to:

  • szybką aktualizację cen produktów
  • tworzenie zamówień klientów ZO
  • automatyczną aktualizację stanów magazynowych
  • pobieranie informacji o produktach
  • pobieranie informacji o dokumentach handlowych, takich jak ZO, faktury czy paragony

Warto podkreślić, że Subiekt GT jest przystępny i bardzo łatwy w obsłudze, co czyni z niego system idealny dla małych oraz średnich firm. Można bardzo szybko się z nim oswoić i nauczyć efektywnie nim operować, co z pewnością przyniesie pożądane efekty, zarówno pod względem krótkoterminowym, jak i długoterminowym.

Integracja poszczególnych kanałów sprzedaży to zaledwie jego z licznych narzędzi, które wchodzą w zakres możliwości ErpBox. Jest to bez wątpienia jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się platform, dlatego zaleca się bliżej z nią zaznajomić. Wygodna obsługa oraz automatyzacja znacznej części procesów zachodzących podczas sprzedaży pomoże zaoszczędzić czas i uniknąć konieczności zatrudniania nowej kadry. Korzystając ze specjalistycznego oprogramowania, można skutecznie wesprzeć rozwój swojej działalności, czyniąc ją bardziej atrakcyjną także dla klientów.

O tym wszystkim można przekonać się osobiście – wystarczy skorzystać z darmowego okresu próbnego i samodzielnie zadecydować, czy ErpBox to właściwy wybór!