Hurtownia wody mineralnej dla biznesu – bezpłatna dostawa na terenie Polski

Hurtownia wody mineralnej dla biznesu - bezpłatna dostawa na terenie Polski

Poszukujesz hurtowej oferty wody mineralnej dla swojego biznesu? Zależy Ci na ofercie atrakcyjnej cenowo? Cenisz sobie jakość wody mineralnej? Hurtownia wody mineralnej Staropolska® ma dla Ciebie propozycję jakiej partnerem szukasz.

Poznaj wyjątkowy produkt od producenta i hurtowni wody mineralnej wodadlafirmy.pl, jakim jest naturalna woda mineralna Staropolska®.

Hurtownia wody mineralnej – Staropolska®

Woda Staropolska® to jedna najsmaczniejszych, jak i najświeższych wód mineralnych na naszym rynku. Paletowa dostawa tej wody jest darmowa na terenie naszego kraju Polski. Występuje w butelkach 0,33l, 0,5l oraz 1,5l.

Producent i hurtownia wody mineralnej wodadlafirmy.pl oferuje również dwa rodzaje butelek do wyboru: PET, rPET oraz szklane. Staropolska® posiada na swoim koncie międzynarodowe certyfikaty jak International Taste Institute i HACCP TÜV Rheinland.

Certyfikat International Taste Institute

Smak to zmysłowe doświadczenie, które jest potężne i złożone. Oznacza wiele aspektów np. sensorycznych, aromatycznych, smakowych, jak i tych, które dotyczą konsystencji. Woda Staropolska®, której wręczono certyfikat International Taste Institute to produkt, który otrzymał bardzo dobre opinie dotyczące powyższych kryteriów. Wodę ocenili profesjonalni sommelierzy w Brukseli, a certyfikat to gwarancja na to, że Staropolska® jest produktem dobrze przygotowanym, zbilansowanym oraz smacznym.

Certyfikat HACCP TÜV Rheinland

Woda mineralna Staropolska® posiada również certyfikat HACCP przyznawane przez cenioną na całym świecie instytucję TÜV Rheinland. Cały proces produkcji wody Staropolska® otrzymał wyróżnienie z racji na jakość i pełną zgodność produkcyjną, która opiera się o ważne regulacje prawne. Producent i zarazem hurtownia wody mineralnej Staropolska® każdego dnia dba o najwyższą jakość swoich produktów.

HACCP to systemowe postępowaniem, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa produktom spożywczym.

Hurtownia wody mineralnej Staropolska® – zalety

– Atrakcyjna cena

– Brak pośredników

– Pewność i terminowość dostaw

– Darmowa dostawa na terenie kraju

– Dostawa wody w 24 h od zamówienia

– Bezpieczny i szybki zakup wody w sklepie online

– Woda dostarczana jest na bezzwrotnych paletach

– Możliwość dostawy za granicę

– Rodzaje opakowań: szklane, pet

– Pojemność butelek: 0.33l, 0.5l, 1.5l

– Firma zapewnia odbiór butelek Staropolska® do recyklingu

Hurtownia wody mineralnej – złóż zamówienie w sklepie internetowym, mailowo bądź telefonicznie

Składanie zamówień wody Staropolska® jest niezwykle prosty, podobnie jak jej skład. Zamówienia można składać w sklepie na www.wodadlafirmy.pl albo telefonicznie i mailowo.