Hurtownia koronek ślubnych poleca: ślub z motywem koronki w tle!

Uroczystość zaślubin i przyjęcie weselne muszą być dopracowane do perfekcji – Para Młoda pracuje nad nimi długie miesiące i nic nie pozostawione jest tutaj przypadkowi. Do popularnych motywów przewodnich ostatnich lat należy koronka ślubna. Urocze, delikatne i eleganckie elementy ozdobne z koronką podbijają weselne sale na całym świecie.

Dziś rzucimy okiem, co w tej materii ma nam do zaoferowania hurtownia koronek ślubnych Prostyl i odpowiemy sobie na pytanie: dlaczego to najlepsze miejsce na przedweselne zakupy?

Hurtownia koronek ślubnych – twoje centrum zaopatrzeniowe!

Upatrzyłaś sobie koronkowe aplikacje w swojej sukni ślubnej? Chcesz aby materiały koronkowe pojawiły się na butach, wiązance kwiatowej czy na weselnych stołach? Bez względu na to, czy chcesz zadbać o każdy ten detal samodzielnie, czy może zajmujesz się organizacją wesel zawodowo – hurtownia koronek ślubnych będzie miejscem, które nie raz odwiedzisz! To największa skarbnica materiałów koronkowych na rynku, w dodatku z dostępem online. Setki wzorów, rozmiarów i kolorów, a także możliwość realizacji koronki na zamówienie… i wszystko to w jednym miejscu!

Koronki ślubne w postaci aplikacji i całych materiałów przeznaczonych do produkcji sukien ślubnych to olbrzymi dział jednej z największych hurtowni koronek w Europie – firmy PROSTYL. Tasiemki koronkowe znajdują ponoć zastosowanie w dziesiątkach małych elementów aranżacji samego wesela, np. na zaproszeniach, na paznokciach Panny Młodej, jako ozdoba krzesełek, a nawet słodyczy na candi barze. Koronka ślubna jest wszędzie i nigdy jej za wiele – aktualnie trudno o materiał, który tak bezpośrednio pasuje do tej uroczystości…

Koronki ślubne także tam, gdzie ich nie widać…

A mianowicie – w postaci koronki bieliźnianej! No cóż, zmysłowość i kobiecość, to także cechy szczególne Panny Młodej. A zatem oprócz wspaniałych koronek ślubnych w designie sukien oraz elementów wystroju, warto pomyśleć także o koronce bieliźnianej, opartej oczywiście na białej koronce bawełnianej. Wygodna, delikatna w dotyku, bardzo atrakcyjna i misterna – trudno wyobrazić sobie lepszą bieliznę w tym szczególnym dniu.

Czy koronka ślubna to dobry motyw przewodni?

Naszym zdaniem boom na koronki ślubne będzie trwał jeszcze przez długi czas. Widać pewien stały trend – hurtownia koronek ślubnych wciąż poszerza tę grupę produktów. To reakcja na coraz to wyższe zainteresowanie tym szczególnym rodzajem koronek oraz wysokimi wymaganiami klientek. Projekty z koronką ślubną są w większości bardzo wyszukane i niesamowicie przemyślane – wiele zapytań, trafiających do hurtowni koronek ślubnych jest prawdziwym wyzwaniem.

Koronka ślubna jest motywem uniwersalnym i bezpiecznym. Stawiając na klasykę zarówno w przypadku tych kluczowych kwestii, jak suknia ślubna, jak i na same detale, czyli np. zaproszenia i winiety, możemy być spokojni, że aranżacja przypadnie gościom do gustu i będzie pasować do okoliczności. Jest to wybór także bardzo funkcjonalny – taśmy koronkowe możemy przecież w przyszłości wykorzystać, wszywając je w elementy naszej garderoby, np. jeansy czy bieliznę!