Getac F110 – tablet o ogromnych możliwościach

Nie każda praca odbywa się w warunkach przyjaznych dla wszelkiego typu urządzeń. Decydując się na zakup odpowiedniego sprzętu, musimy wziąć pod uwagę wiele istotnych jego cech, a jedną z najważniejszych jest miejsce użytkowania urządzenia.

Nie każda praca odbywa się w warunkach przyjaznych dla wszelkiego typu urządzeń. Decydując się na zakup odpowiedniego sprzętu, musimy wziąć pod uwagę wiele istotnych jego cech, a jedną z najważniejszych jest miejsce użytkowania urządzenia. Tablet Getac F110 przeznaczony jest do pracy w najcięższych warunkach.

Dlaczego Getac F110?

Tablet ten posiada wzmocnioną konstrukcję, dzięki czemu jest znacznie bardziej wytrzymały oraz odporny na wszelkiego rodzaju niesprzyjające warunki. Z uwagi, iż urządzenia tego typu szczególnie narażone są na niekontrolowany upadek, kurz czy też bezpośredni kontakt z różnego rodzaju płynami, mocna obudowa jest szczególnie ważną cechą, ponieważ chroni zawartość tabletu. Ekran stworzony został z wykorzystaniem technologii LumiBond 2.0, która odpowiada za doskonały kontrast oraz bardziej wyraziste kolory. Cechy te bezpośrednio wpływają na czytelność wszelkiej jego zawartości. Dodatkowo ekran dotykowy obsługiwany jest przez cztery tryby, a dołączony do zestawu rysik z cienką końcówką bez problemu pozwala na wykonanie podpisu lub notatki, bez względu na panujące warunki – deszcz lub śnieg.

Urządzenie jest szczególnie polecane kurierom oraz dostawcom, których praca opiera się na dostarczaniu wszelkiego rodzaju produktów oraz towarów. Owe branże charakteryzują się szczególnymi warunkami, ponieważ pogoda nie może w żaden sposób oddziaływać na jakość świadczonych usług. Warto wziąć pod uwagę fakt, iż tablet doskonale zabezpieczana swoją zawartość, dlatego też jest w pełni bezpieczny oraz odporny na zagrożenia i włamania. Duży ekran nie wpływa w żaden sposób na wagę urządzenia, dlatego też model ten bardzo często wybierany jest przez branżę przemysłową.

Szczegółowe parametry

Ze względu na rodzaj parametrów oraz chęć poprawy poprzednich wersji urządzenia, Getac F110 posiada najwyższą ochronę przed wszelkimi negatywnymi działaniami – wstrząsami, wibracjami, upadkami, płynami oraz niskimi i wysokimi temperaturami. Dla osób pracujących w szczególnych warunkach, duże znaczenie będą miały certyfikaty według norm IP65, MIL-STD-810G, MIL-STD-461F, które urządzenie posiada. Bardziej szczegółowe parametry to:

  • dotykowy ekran o przekątnej 11.6’’,
  • funkcje takie jak: GPS, tylna oraz przednia kamera, hot swappable, głośnik, digitizer czy potrójny port antenowy,
  • interfejs – USB, HDMI i Ethernet,
  • komunikacja bezprzewodowa za pomocą Wi-Fi, Bluetooth, 4G,
  • system operacyjny – Windows 10 Professional,
  • dane techniczne – procesor 2.5GHz/2.7GHz, pamięć RAM 4GB/16GB, dysk SSD 128GB/256GB,
  • bateria – 2x 2160mAh.