Czy profesjonalne niszczenie dokumentów jest tańsze niż niszczenie ich we własnym zakresie?

niszczenie

Dokumenty firmowe zawierają cenne i poufne informacje, dlatego nie można wyrzucać ich jak zwykłych odpadów papierowych. W zależności od specyfiki prowadzonej działalności niszczenie dokumentów może stanowić obowiązek przedsiębiorcy, uregulowany normami prawnymi. Profesjonalne niszczenie dokumentów Wrocław? Sprawdź jak to się odbywa i czy się opłaca.

Niszczenie dokumentów Wrocław-jak przebiega?

Niszczenie dokumentów księgowych jest to niezbędna czynność, stanowiąca obowiązek przedsiębiorcy. Proces samodzielnego niszczenia dokumentacji, zawierającej dane osobowe jest zadaniem czasochłonnym, którego wykonanie ogranicza zasoby pracownicze w trakcie godzin pracy. Wybierając profesjonalne niszczenie dokumentów zyskujesz czas pracowników, mogących skupić się na zadaniach w ramach zajmowanego stanowiska. Niszczenie dokumentacji księgowej odbywa się przy użyciu nowoczesnych urządzeń, których zastosowanie nie wymaga wcześniejszego przygotowania papieru. Zarówno niszczenie dokumentów w siedzibie klienta, jak i mobilne niszczenie dokumentów przeprowadzane jest przez zaufanych, doświadczonych pracowników, przestrzegających nowej normy DIN 66399, jak i wcześniejszych przepisów.

Tanie niszczenie dokumentów-czy niszczenie dokumentów Dolnośląskie się opłaca?

Tanie niszczenie dokumentów jest sprawdzonym sposobem na oszczędności w firmie. Firma Destroy z Wrocławia oferuje niszczenie dokumentów zawierających dane osobowe szybko, profesjonalnie i niedrogo. W tym czasie pracownicy mogą pomnażać Twoje zyski. Szybkie niszczenie dokumentów oferowane jest wszystkim firmom, którym zależy na kompleksowej, konkurencyjnej ofercie niszczenia dokumentacji. Niszczenie dokumentów zgodnie z RODO gwarantuje ochronę danych osobowych przed kradzieżą oraz zapewnia przedsiębiorcy gwarancję całkowitego usunięcia danych, niewymagających archiwizacji. Korzyści, płynące z profesjonalnego niszczenia dokumentów:

  • oszczędzasz czas,
  • zyskujesz pewność bezpiecznego zniszczenia dokumentów, zawierających dane osobowe,
  • całkowicie pozbywasz się dokumentów, zawierających poufne informacje, dane firmowe.

Niszczenie dokumentów w siedzibie klienta, mobilne i w przygotowanym budynku

Szybkie niszczenie dokumentów może zostać przeprowadzone w mobilnym punkcie, bezpośrednio przed budynkiem Twojej firmy. Firma Destroy Wrocław oferuje niszczenie dokumentów w monitorowanym, chronionym przez 24h obiekcie, obsługę akredytowanego konwojenta i zaufanych pracowników. Niszczenie dokumentów on-line? Możesz śledzić cały proces na swoim monitorze, o ustalonej porze, z perspektywy czterech kamer o wysokiej rozdzielczości obrazu. Niszczenie dokumentów oferowane jest klientom z Wrocławia, okolic oraz wszystkich miast Dolnośląskiego i całej Polski (podgląd on-line, przekazanie nagrania na płycie CD, protokołu).

Dla kogo szczególnie poleca się profesjonalne niszczenie dokumentacji?

Szczególnie polecane jest niszczenie dokumentów RODO, które niezbędne jest w sektorze finansowym, medycynie, w instytucjach o charakterze publicznym. Niszczenie dokumentacji księgowej, medycznej, prawnej oraz finansowej jest niezbędnym elementem funkcjonowania tych przedsiębiorstw. Warto powierzyć tę czynność profesjonalistom, którzy pozwolą zminimalizować ryzyko utraty informacji, zawartej w firmowych dokumentach.

Źródło: Destroy.pl