5 gadżetów, które pokocha każdy fan Harry’ego Pottera

Choć pierwsza część książkowej serii o Harrym Potterze pojawiła się na rynku ponad dwie dekady temu, fanów tej popularnej opowieści wciąż nie brakuje. Jaki prezent sprawi radość miłośnikowi czarodziejskiego uniwersum?

Możliwości jest mnóstwo – na rynku nie brakuje gadżetów, opatrzonych motywem Harry’ego Pottera. Nie każdy z nich jest jednak równie atrakcyjny dla fanów opowieści o młodym czarodzieju. Podpowiadamy, jaki prezent dla dziecka wybrać, jeśli przepada ono za słynną serią!

Notes

Przydatny podarunek, który może sprawić prawdziwą radość miłośnikom Harry’ego Pottera, o ile tylko wybierzesz odpowiednią okładkę! Dowiedz się, za którym domem Hogwartu przepada dziecko i wybierz dla niego zeszyt z odpowiednim motywem – symbolem Gryffindoru czy Ravenclaw.

Magiczna skarbonka

Kolejny prezent łączący przyjemne z pożytecznym. Skarbonka z optyczną iluzją to iście magiczny sposób na naukę oszczędzania! Motyw Złotego Znicza sprawi, że pokochają go wszyscy miłośnicy uniwersum HP.

Kalendarz ścienny

O tym, że warto go mieć, wiedzą zarówno dorośli, jak i dzieci. Kalendarz ścienny to doskonały element wyposażenia pokoju dla każdego dziecka, które ma wiele zajęć. Dodatkową gratkę dla miłośników przygód młodego czarodzieja stanowi motyw HP na każdej stronie.

Brelok

Mogłoby się wydawać, że to najzwyczajniejszy prezent na świecie. Jednak w przypadku, gdy brelok opatrzony jest motywem ukochanej serii, dla dziecka stanowi bezcenny skarb. Wybierz spośród licznych symboli HP, takich jak Tiara Przydziału czy Złoty Znicz.

Naklejki 3D

Prawdziwa gratka dla fanów Harry’ego Pottera. Trójwymiarowe naklejki opatrzone są motywami z serii o Harrym Potterze, co czyni je idealnym prezentem dla dziecka, które wciąż oczekuje na list z Hogwartu!

To tylko przykłady prezentów idealnych dla miłośników serii. Pamiętaj – liczy się motyw i solidne wykonanie. Wybierz taki podarunek, który nie tylko dobrze się prezentuje, ale również stanowi przydatne akcesorium.