2 zabawki kontrastowe, które będą świetnym prezentem dla maluszka

2 zabawki kontrastowe, które będą świetnym prezentem dla maluszka

Zostałeś zaproszony przez młodych rodziców, aby poznać ich maluszka, który niedawno przyszedł na świat? Wybierając się na tak ważne spotkanie, nie wypada iść z pustymi rękami. Zamiast kupować przypadkowe akcesoria, możesz jednak zdecydować się na produkty, które będą wspierać brzdąca w zdobywaniu kolejnych umiejętności. Jednym z trafionych pomysłów na prezent będą z pewnością zabawki kontrastowe. Czytaj dalej, a przedstawimy Ci 2 modele, które warto kupić.

Jakie zabawki kontrastowe będą dobrym prezentem dla dziecka?

Zabawki kontrastowe to akcesoria, które za sprawą swoich kolorów stymulują prawidłowy rozwój malucha. Obecnie na rynku znajdziesz szeroki wybór takich produktów, które mogą mieć też dodatkowe funkcje. Jakie modele będą szczególnie atrakcyjne dla dziecka?

1. Książeczka sensoryczna DREAM TEAM C-MORE COLLECTION

Rewelacyjnym prezentem dla brzdąca będzie książeczka sensoryczna DREAM TEAM C-MORE COLLECTION. To piękny produkt, który nie tylko pomoże dziecku ćwiczyć wzrok, ale także wesprze naukę chwytania – przy tym będzie też stymulować zmysły szkraba przez różne faktury materiałów, które zostały użyte do jego produkcji. Maluch będzie mógł koncentrować się na takiej książeczce i rozwijać swoją koordynację ruchu czy ćwiczyć umiejętności manualne oraz wyobraźnię.

2. Przytulanka Jednorożec Mom’s Care

Kolejną propozycją na niespodziankę dla dziecka jest przytulanka Jednorożec Mom’s Care. To urocza zabawka kontrastowa, która od pierwszych dni życia malca może stać się jego najlepszym przyjacielem. Jednorożec jest milutki w dotyku, a przy tym jest bardzo atrakcyjny dla najmłodszych. Posiada wbudowaną grzechotkę, szeleści i ma elementy, które mogą być łatwo chwytane. To wszystko sprawia, że taka zabawka przyczynia się do rozwoju zarówno zmysłów, jak i zdolności dziecka.

Zabawki kontrastowe pomogą maluchowi dobrze się rozwijać. Internauci, którzy poszukują wyżej wymienionych modeli, często decydują się na zakupy w e-sklepie BabyFox. To miejsce stworzone przez pasjonatów, którzy doskonale zdają sobie sprawę z potrzeb dzieci oraz ich rodziców. Artykuły, które dostępne są w tamtejszym asortymencie, są w pełni bezpieczne dla najmłodszych, a przy tym zachwycają swoim nietuzinkowym designem i trwałością.