Stand up „Zaklinacz Kobiet” to interaktywny, humorystyczny seans koedukacyjny, do którego jak twierdzi autor, scenariusz pisze samo życie. Grzegorz Kordek odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące kobiet, mężczyzn i związku w dowcipny i lekki sposób. To One Man Show, które bawi i uczy.

Stand up o kobiecie prawdę Ci powie

Z pozoru ten tytuł powinien zaciekawić głównie panów poszukujących sposobów na oczarowanie tłumów kobiet, ale naukę może wyciągnąć z niego każdy. Dla mężczyzn jest on szansą, by znaleźć odpowiedź na odwieczne pytania: „Jak zrozumieć kobietę?”, „Czego pragną kobiety?”. Grzegorz Kordek będzie ich przewodnikiem w podróży do dziwnego i fascynującego świata kobiecego umysłu.
Dla pań „Zaklinacz Kobiet” to niezwykła szansa, by ktoś inny w dobitny i zrozumiały dla przeciętnego mężczyzny sposób przekazał to wszystko, co one od dłuższego czasu starają się powiedzieć swoim partnerom. Stand up będzie więc swego rodzaju tłumaczeniem z języka kobiecego na męski.

Warto przyjść na stand up wspólnie ze swoją „drugą połówką”, ponieważ zaproponowany program artystyczny to klucz do zrozumienia partnera i wyjaśnienie sytuacji, które do tej pory bywały źródłem niezgody. To możliwość zgłębienia tajemnic budowania szczęśliwego związku. Zabawne historie wywołują wśród publiczności wrażenie de ja vu i rzucają nowe światło na związek dwojga kochających się ludzi.

Widzowie, którzy byli już na występie, komentowali go w następujemy sposób: „Oh, gdyby ktoś mi to wyjaśnił wcześniej?”, „Tego powinno się nauczać w szkole”, „Powinno się robić obowiązkowe kursy tego typu przed zawarciem małżeństwa” ”, „Takie staże powinny być finansowane z ubezpieczenia socjalnego”. Bilety na stand up „zaklinacz kobiet” są dostępne pod adresem https://www.biletomat.pl/standup/

Zamiast na naukowe seminarium, idź na stand up

Grzegorz Kordek to nie pierwszy lepszy komik. Przekazywane obserwacje, dotyczące różnic w postrzeganiu świata przez kobiety i mężczyzn, opiera na solidnej wiedzy psychologicznej. Jest prezesem Instytutu Psychologii Płci i znany jest w Polsce jako specjalista od relacji męsko-damskich. W jego seminariach i wykładach w ciągu ostatnich 5 lat wzięło udział ponad 130 tysięcy osób. Po jego opinię sięgają największe polskie telewizje i rozgłośnie radiowe. Jest członkiem i założycielem Izby Coachingu oraz Stowarzyszenia Coachingu w Polsce. Założył również Akademii Ekspertów. Współpracuje z Johnem Grayem – autorem bestsellera “Mężczyźni są z Marsa, Kobiety z Wenus” oraz z Anne Moir – autorką bestsellera “Płeć Mózgu”. Stand up wybrał jako lekką i przyjemną formę odpowiedzi na niełatwe pytania dotyczące związków i różnic w myśleniu kobiet i mężczyzn.

Stand up „Zaklinacz kobiet” rusza w tournée po Polsce

Grzegorz Kordek wyrusza w Polskę. W grudniu ze swoim programem „Zaklinacz kobiet” odwiedzi największe polskie miasta. Można go będzie posłuchać kolejno w Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Białymstoku, Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Krakowie, Rzeszowie, Lublinie i Gdańsku.