Strój Świętego Mikołaja do 20, 50 i 100 złotych

Święta Bożego Narodzenia są tylko raz w roku, jednak dla wielu osób jest to wspaniała okazja do zabawy. Jeżeli chcesz poczuć ich magię całym sobą i podzielić się radością z bliskimi, to pomyśl nad zakupem stroju mikołajkowego. To kreacja, która posłuży Ci na wiele lat, dlatego uważnie podejmij decyzję. Przedstawiamy trzy propozycje w różnych przedziałach cenowych. Którą wybierzesz dla siebie?

Strój Mikołajkowy za 20 złotych – to możliwe!

Rozumiemy, że możesz nie chcieć przepłacać za okolicznościowe przebranie. Wszak wykorzystasz je tylko raz czy dwa razy w ciągu całego roku. Dlatego nasze zestawienie otwiera bardzo tania propozycja ze sklepu https://decomaxparty.pl/211-stroj-mikolaja. Składa się na nią bluza przewiązana czarnym pasem oraz proste czerwone spodnie. Do tego pasująca czapka oraz broda – miękka i puszysta. Strój w rozmiarze uniwersalnym jest świetnym wyborem, bo możesz skorzystać z niego sam lub pożyczyć komuś (nawet odpłatnie).

Przebierz się za Świętego Mikołaja – strój za 50 złotych

Bardziej rozbudowane zestawy ubrań kosztują około 50 złotych. Jednak składa się na nie – oprócz podstawowych spodni i bluzy, nakrycia głowy oraz brody – także worek na prezenty, dzwonek, okulary, rękawiczki. Im więcej gadżetów, tym bogatszy strój i bardziej realistyczny wygląd. Jeżeli dysponujesz nieco większym budżetem, to możesz pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i, oprócz typowych gadżetów, kupić też te mniej popularne, a bardzo efektowne. Mamy tu na myśli chociażby dmuchany brzuch, który nosi się na szelkach zawieszanych na szyi. Pod okryciem nie widać wcale, że jest sztuczny, a nosząca go osoba wygląda, jakby faktycznie przybyło jej kilka świątecznych kilogramów.

Strój za 100 złotych – wszystko, czego potrzebuje święty Mikołaj

Strój premium kosztuje około 100 złotych, ale zawiera już wszystko, czego potrzebujesz, aby zrobić świąteczne show. Zazwyczaj też możesz oczekiwać wysokiej jakości produktu, co da Ci pewność, że spodnie nie rozprują się w najmniej oczekiwanym momencie, a worek wytrzyma ciężar prezentów.

Chcesz jeszcze lepiej wczuć się w swoją rolę? Ciekawym pomysłem jest nałożenie na twarz maski, która doda Ci kilkudziesięciu lat! Rumiane, okrągłe policzki, zmarszczki wokół oczu, krzaczaste brwi białe jak śnieg i identyczna broda – nikt nie rozpozna posiadacza takiej maski. I o to właśnie chodzi – żeby zabawa bożonarodzeniowa porwała wszystkich, dzieci i dorosłych.