Pomysły na prezent z okazji Dnia Kobiet

Już niebawem 8 marca, czyli święto zwane popularnie Dniem Kobiet. Jedne panie zrobią sobie prawdopodobnie prezent od siebie dla siebie, inne dostaną upominek od swojego męża, narzeczonego lub chłopaka. Jeśli szukacie inspiracji, przedstawimy Wam pomysły na prezent, które świetnie sprawdzą się w przypadku każdej pani. Gotowi? To zaczynamy poszukiwania prezentu na Dzień Kobiet 2020!

Jaki powinien być prezent dla niej?

Przede wszystkim trafiony w jej gust, potrzeby i preferencje. Tylko od Waszej kobiety zależy co lubi i co sprawdzi się w jej przypadku. Są jednak takie elementy, które raczej zawsze się sprawdzają. Jednym z nich jest np. biżuteria. Warto wybrać niecodzienne modele. Świetnym i na pewno zaskakującym z Waszej strony prezentem dla wybranki okaże się biżuteria handmade. To wiele wysokiej klasy kolczyków, naszyjników ręcznie robionych, bransoletek – wykonanych z troską o każdy detal przez polskich projektantów, trudniących się rękodziełem. To także świetne materiały, takie jak mokait, bursztyn, żywica czy srebro.

Dodatki – torebki z filcu, nerki, kopertówki

Znacie kobietę, której nie potrzeba aktualnie żadnej torebki? Pewnie takie są, ale niewiele. Kobiety kochają dodatki i nigdy nie mają się w co ubrać lub czego dopasować do wybranego look’u. Jeśli Wasza ukochana od jakiegoś czasu ciągle wspomina, że przydałaby się jej nowa torebka – chyba wiecie co robić. Dla pań, które stawiają na klasykę warto wybrać coś neutralnego i prostego. Shopper w stonowanych barwach lub prosta torebka przez ramię – pewniak. Kupujcie w ciemno. Jeżeli natomiast wybranka Waszego serca ma w sobie odrobinę szaleństwa – Ty też zaszalej. Torby filcowe lub torebki vintage będą strzałem w dziesiątkę.

Praktyczne pomysły na prezent

Skąd czerpać inspirację? Przede wszystkim słuchać swojej kobiety każdego dnia. Jeśli Wasza partnerka podczas ostatniego wyjazdu narzekała, że nie miała gdzie upchnąć komputera, może idealnym prezentem dla niej będzie torba na laptopa. A jeśli lubi czytać i ciągle narzeka na zaginanie kartek, żeby zaznaczyć gdzie skończyła, może zakładki do książek sprawdzą się jako upominek dla niej. Gwarantujemy Wam, że jeśli kobieta mimochodem podrzuca Wam pomysły to będzie ogromnie uradowana, kiedy je zrealizujecie. Wynika to nie tyle z samego faktu otrzymania prezentu, który mogła sobie pewnie kupić sama, ale z tego, że ukochany mężczyzna uważnie słucha i troszczy się nawet o tak prozaiczne rzeczy jak transport jej ulubionego laptopa.

Klasyka to też dobry pomysł

Nie masz budżetu na szalone prezenty, a może umówiliście się, że nie robicie takich upominków, bo remontujecie mieszkaniu lub planujecie wyjazd? Pamiętaj! To, że kobieta mówi, że nie chce prezentu, nie znaczy, że możesz zignorować Dzień Kobiet. Postaw na kwiaty, czekoladki, wino. Nawet symboliczna jedna róża sprawi jej ogrom przyjemności. Kobiety kochają być rozpieszczane.